אבות ובנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אביעד צרפתי ובנו טוהר.

תערוכת המשך : צילומי אבות ובנים שצולמו באופן פרטי ויוצגו במרחב הציבורי בחולון

מאז הועלתה, בחודש שעבר, בגן המוזיאון בחולון תערוכת הצילומים "אבות ובנים" של הצלם איתן ברנט והאוצר רפי וזאנה-  פקדו אותה רבים והתגובות החמות הניבו את היוזמה לבקש מהמבקרים בתערוכה ומהמעוניינים לשלוח תמונה עם בניהם לצורך תערוכת המשך .

רבים נענו לקריאה שנעשתה באמצעות הרשתות החברתיות והתוצאה : תערוכת "אבות ובנים"- פרק ב' שתוצג ברוח החגים המשפחתיים הקרבים –

אבנר סגל והבן ניר.

בתערוכת האם "אבות ובנים" ביקשו איתן ברנט ורפי וזאנה לגעת במלה אבא -הטעונה כל כך מבחינה ויזואלית, מנטלית ורוחנית. כל אחד מהם הגיע למקום זה מתוך הקשר שלו עם אביו וההקשרים המשפחתיים האישיים שלהם. השניים לא צפו את התגובות הרגשיות החזקות שבאו מצד המבקרים בתערוכה שכולם מצאו בה חיבור אישי ובעיקר כמובן, אבות לבנים .

לדברי רפי וזאנה האוצר הראשי של העונה הישראלית לעיצוב, חולון : " טבעי בעיני היה לפתוח את הנושא שקרוב לליבם של רבים  – לתערוכת המשך שבה גם הקהל יוכל להביא לידי ביטוי את הרגש והחוויה האישית שלו בדרך בה הוא רואה ומרגיש את הנושא של להיות אבא או להיות בן וכמובן להיות שניהם ביחד. זו הסיבה שבחרנו להציג את התערוכה החדשה במרחב הציבורי השייך לכולם: זו תערוכה של כולם שמדברת עם כולם".

ניר וחי לבוב עם הבן יהונתן.

אבות ובנים– פרק ב'

תערוכת המשך : צילומי אבות ובנים שצולמו באופן פרטי ויוצגו במרחב הציבורי בחולון

בהשראת תערוכת "אבות בנים" שנפתחה בחולון בחודש שעבר :

תאריכים:15.8.21- 2.10.21

בכיכר וייצמן בחולון

התמונות מתוך אלבום-משפחתי

חגי-אלי-והבנים-ארז-ואיתן. בתמונה המרכזית.

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »