אודות חוה ברק

היי והיי וגם היי.

רק על עצמי לספר ידעתי. רק שאין מקום לכל כך הרבה חוויות ואירועים.

אני המלכה האם חוה ברק. נשואה מאז שאני זוכרת את עצמי אימא ל-3 וסבתא ל-6 חמסה עליהם.  גדלתי והעברתי באהבה 20 שנה בבית החולים בלינסון.

מה עשיתי שם?  מזכירה רפואית בוגרת הקורס הראשון שהתקיים שנה במכללה למנהל. מזכירת מיון ,ומזכירת מחלקת ניתוחי לב.

תוך כדי התחלתי לכתוב. תחילה במקומוני פתח תקווה. מלאבס ,וידיעות . רפי גינת האחד והיחיד שלף אותי לערוך כל שבוע 10 עמודים בעיתון " העולם הזה" אותו ערך, ואפילו זכיתי להיקרא רחל המרחלת . עד שנסגרה. כן היו לי סקופים ועוד איך היו לי.

ערוצי זהב בדיוק החלו לשדר ובעוד גדעון לוי וגוני מרדור (ז"ל ) משדרים  חדשות ,אני הבאתי פינת רכילות ,ואירועים מצידי. גיא פינס שידר פינת תרבות והשאר היסטוריה.

משם התלבטתי בהצעות ממעריב וידיעות אחרונות. בחרתי בידיעות. היה מוי כייף, כתבתי בכל חלקי העיתון ובכל הנגזרות שלו. המתנתי לטור אישי. היה לי הכבוד לנסוע לקאן לראיין את קלאודיה שיפר.(יפה יפה) ראיינתי את הרב פירר,הבאתי סיפורים ענקים. ונסעתי אחרי הזמר מתי כספי שיצא את הארץ.

תחילה הבאתי את סיפורו מטורונטו, מלוס אנגלס, עשינו סרט שנקרא " מתי מדבר", נקשרנו ובהחלט יש לי חלק רב בחזרתו ארצה. הבאתי סיפורים מהארץ ומהעולם.

בתוכנית הטלוויזיה בכבלים שהייתה לי במשך 5 שנים התארחו כל המי ומי ומי שחושב שהוא מי. אז מי??? הרב לאו שהוציא ספר, שלומי שבת, אופירה אסייג, עיינת שרוף, זאביק ביילסקי, איתן כבל ,אנשי רפואה ותיאטרון כמו ליה קניג ושלוימהלה בר שביט " ז" ל ,שרים ושרות ,ואפרים שמיר, חיים כהן, ועוד ועוד.

ישבתי במעגל של דן שילון ,ובקיצור אושיה תיקשורתית. 5 שנים דיבררתי את חברת דובק. ועברתי לעבוד בקבוצת מעריב במשך 12 שנה. 

היום אני מציגה בפניכם את האתר החדש שלי ויהיו בו מדורים רבים בתחומים מגוונים, אני אכתוב  וגם אתן במה פתוחה לכתבות חוץ. בנוסף, יהיו מפעם לפעם שידורים חיים באתר הכוללים ראיונות מרתקים עם אנשים מרתקים לא פחות.