אופס 2 ההרפתקאה ממשיכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

סרטי חמישה כוכבים מציגים את סרט ההמשך לקומדיית האנימציה והרפתקאות המצליחה לכל המשפחה: "אופססס! בול הגיע המבול":

"אופססס! 2– ההרפתקה ממשיכה"

(Ooops! 2 – the adventure continues"")

בשיתוף האורחים היוטיוברים משפחת ספיר

"אופססס 2! – ההרפתקה ממשיכה" הוא סרט אנימציית הרפתקאות משעשע וסוחף לכל המשפחה, כשבמרכז העלילה מסע מחמם לב להצלת הדברים החשובים בחיים – משפחה וחברים. זהו המשך, העומד גם עצמאית בפני עצמו, לסרט המצליח "אופססס! בול הגיע המבול".

עלילה:

לאחר שהוסר איום המבול הגדול, שטה תיבת נוח בים בחיפושים אחר אדמה. ההרמוניה בין בעלי החיים, שנמצאים בה, מתחילה להיסדק ככל שעוברים הימים בתיבה הצפופה, כשברקע מלאי האוכל, המצומצם ממילא, מתחיל להיגמר.

בין דיירי התיבה גם החברים הטובים פיני, יצור פרוותי מתוק וליאה, גורה ממשפחת חתולי בר,  שרואים במקום מגרש משחקים גדול וממלאים את ימיהם בצחוק ובהנאה. יום אחד, בעקבות שרשרת של טעויות, הם מוצאים עצמם מחוץ לתיבה, יחד עם שארית המזון, ששוקעת בקרקעית הים. ואם זה לא מספיק, אז השניים מופרדים ונסחפים, כל אחד למקום אחר. אך פה ההרפתקה האמיתית של שניהם רק מתחילה. ליאה יחד עם חברתם ג'לי המדוזה נסחפת לאי נידח, ואילו פיני מתעורר לצד יצורים ידידותיים, בני מינו, החיים במושבה, כשהר געש פעיל מאיים לפרוץ ולסכן את כולם. במרוץ סוחף נגד הזמן מתאחדים האינטרסים של הגיבורים, בניסיון להצלה הדדית של בעלי החיים באשר הם ולאיחוד עם כל החברים והמשפחה, שנותרו מאחור.

בימוי: טובי גנקל, שון מקורמק,

במאי הגרסה העברית: אלדד ירון

מדבבים: גיא גולדברג, מאיה כפרי, גדי לוי, סער בדישי, אלונה אלכסנדר, אלדד ירון, דדי זהר, רוית יעקב, טליה ברקאי, צחי כהן, אריאל לינדון, מיה אלון, שרון שחל, ירמי רייך, משפחת ספיר: אלין, אלרועי, שירן ומיכאל.

הוקלט באולפני NDG

טריילר: https://youtu.be/gk8F1IHXxrE

"אופססס! 2 – ההרפתקה ממשיכה" (Ooops! 2 – the adventure continues), אירלנד, 2020, אורך: 85 דקות. מופץ על ידי חמישה כוכבים ב- 5.8 בדיבוב לעברית, בחופש הגדול בבתי הקולנוע.

צילום: חמישה כוכבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

הגיבור שלנו ושל כולם.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

נשאר הפלא.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »