אופס 2 ההרפתקאה ממשיכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

סרטי חמישה כוכבים מציגים את סרט ההמשך לקומדיית האנימציה והרפתקאות המצליחה לכל המשפחה: "אופססס! בול הגיע המבול":

"אופססס! 2– ההרפתקה ממשיכה"

(Ooops! 2 – the adventure continues"")

בשיתוף האורחים היוטיוברים משפחת ספיר

"אופססס 2! – ההרפתקה ממשיכה" הוא סרט אנימציית הרפתקאות משעשע וסוחף לכל המשפחה, כשבמרכז העלילה מסע מחמם לב להצלת הדברים החשובים בחיים – משפחה וחברים. זהו המשך, העומד גם עצמאית בפני עצמו, לסרט המצליח "אופססס! בול הגיע המבול".

עלילה:

לאחר שהוסר איום המבול הגדול, שטה תיבת נוח בים בחיפושים אחר אדמה. ההרמוניה בין בעלי החיים, שנמצאים בה, מתחילה להיסדק ככל שעוברים הימים בתיבה הצפופה, כשברקע מלאי האוכל, המצומצם ממילא, מתחיל להיגמר.

בין דיירי התיבה גם החברים הטובים פיני, יצור פרוותי מתוק וליאה, גורה ממשפחת חתולי בר,  שרואים במקום מגרש משחקים גדול וממלאים את ימיהם בצחוק ובהנאה. יום אחד, בעקבות שרשרת של טעויות, הם מוצאים עצמם מחוץ לתיבה, יחד עם שארית המזון, ששוקעת בקרקעית הים. ואם זה לא מספיק, אז השניים מופרדים ונסחפים, כל אחד למקום אחר. אך פה ההרפתקה האמיתית של שניהם רק מתחילה. ליאה יחד עם חברתם ג'לי המדוזה נסחפת לאי נידח, ואילו פיני מתעורר לצד יצורים ידידותיים, בני מינו, החיים במושבה, כשהר געש פעיל מאיים לפרוץ ולסכן את כולם. במרוץ סוחף נגד הזמן מתאחדים האינטרסים של הגיבורים, בניסיון להצלה הדדית של בעלי החיים באשר הם ולאיחוד עם כל החברים והמשפחה, שנותרו מאחור.

בימוי: טובי גנקל, שון מקורמק,

במאי הגרסה העברית: אלדד ירון

מדבבים: גיא גולדברג, מאיה כפרי, גדי לוי, סער בדישי, אלונה אלכסנדר, אלדד ירון, דדי זהר, רוית יעקב, טליה ברקאי, צחי כהן, אריאל לינדון, מיה אלון, שרון שחל, ירמי רייך, משפחת ספיר: אלין, אלרועי, שירן ומיכאל.

הוקלט באולפני NDG

טריילר: https://youtu.be/gk8F1IHXxrE

"אופססס! 2 – ההרפתקה ממשיכה" (Ooops! 2 – the adventure continues), אירלנד, 2020, אורך: 85 דקות. מופץ על ידי חמישה כוכבים ב- 5.8 בדיבוב לעברית, בחופש הגדול בבתי הקולנוע.

צילום: חמישה כוכבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »