איפה אושרי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

המחזה "אושרי" מתרחש בעיר שדרות ומספר את סיפורו של אושרי, בחור בן 30 הנאלץ להתמודד לבדו עם גידול אחיותיו הקטנות לאחר מות הוריו, ולהתמודד מול אשתו שהחליטה להתגרש ממנו חצי שעה אחרי שהתחתנו בגלל המאהבת שהגיעה ופוצצה את החתונה.

הכול  מתחיל להסתבך יום אחד כשאושרי נעלם וכולן מחפשות אותו.

אושרי הוא מחזה ישראלי מקורי חדש מקרן יודובסקי סטודיו למשחק move שנכתב על ידי  מאור זגורי ("זגורי אימפריה", "שבאבניקים") ומבוים על ידי מאור סבג ("סוליקא", "זה אני").

זוהי יצירתו הראשונה של מאור כבמאי. מאור משמש כמלחין ויוצר בתיאטרון הרפרטוארי.

המחזה תחת הרוח והחזון של ביה"ס למשחק של קרן ידובסקי move. חזון ביה"ס עוסק במשחק וביזמות ומגיע עם רוח של ניו-יורק. קרן ידובסקי חירותי היא שחקנית, במאית, הבעלים והמייסדת של סטודיו למשחק MOVE, ששם דגש על יזמות כחלק מעולם המשחק ומעודד שחקנים צעירים להיות גם יזמים צעירים. ידובסקי היא בוגרת בית הספר הגבוה לקולנוע ומשחק ע"ש Lee Strasberg, NYC. משחקת בסדרות, סרטים ובתיאטרון, מאמנת וקואוצ'רית של שחקנים ומוסיקאים בעולם.

שחקנים מבית קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE: אבירם טובי, ליאת בניון, לי קמלו, תמי נורה, נטע-לי אזולאי, ליאור גבאי, עומר קרמר, דפי זילברמן, אליוט ברף.

ההצגה תעלה בתיאטרון בובות חולון, בתאריכים ה-3.8 ועד ה-5.8 בשעה 20:30.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

הגיבור שלנו ושל כולם.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

נשאר הפלא.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »