אירועים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשת מלונות דן, נותנת החסות למשלחת הפראלימפית של ישראל, קיבלה את עיטור הוועד הפראלימפי הישראלי במהלך ערב הצדעה לספורט הפראלימפי וטקס פרידה ממשלחת ישראל לטוקיו לפני יציאתה למשחקים.

היכן?

באירוע, שהתקיים במלון דן תל אביב, הוצגו כל הספורטאים במשלחת הפראלימפית הישראלית לטוקיו שיפתחו ב-14 באוגוסט, שבועיים לאחר סיום המשחקים האולימפיים, באותם מתקנים ותחת אותה ועדה מארגנת.

במעמד?

האירוע נערך במעמד שר התרבות והספורט ח"כ חילי טרופר ושגריר יפן בישראל, מר קואיצ'י מיזושימה.

עוד נכחו?

ספורטאים במשלחת לטוקיו כמו : מורן סמואל, פסקל ברקוביץ, דורון שזירי ועוד.

מעמד מיוחד?

פרידה מהשחיינית המעוטרת ענבל פיזרו שפרשה לאחרונה.

מה היה בערב?

הערב נפתח בברכה של שר התרבות והספורט ח"כ חילי טרופר, שבירך את 30 חברי המשלחת הישראלית לטוקיו. לאחר הצגת המשלחת לטוקיו, הוענק עיטור הועד הפראלימפי לארגונים ואנשים שתרמו בצורה משמעותית לקידום הספורט הפראלימפי בישראל.

רגע מרגש?

כאשר רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן קיבל את "עיטור הוועד הפראלימפי" על כך שהרשת הינה נותנת החסות למשלחת זאת האולימפיאדה הרביעית ברציפות.

הנימוק להחלטה?

בנימוקי ההחלטה נכתב: "מלונות דן ראויים לעיטור על נכונותם הנדיבה להוות בית לספורט הפראלימפי ולאירועים של הוועד הפראלימפי הישראלי, על ליווי תומך ומחבק לאורך למעלה מעשור, ועל אירוח הספורטאים ברוחב לב במלונות הרשת והענקת תחושה של 'בית פראלימפי'  מאז אולימפיאדת בייג'ין 2008, דרך לונדון 2012, וריו 2016 ועד טוקיו 2020 (2021).

עוד הוענק העיטור?

לגברת לימור לבנת, שרת התרבות והספורט לשעבר ומר מתן וילנאי, שר המדע התרבות והספורט לשעבר על החלטות שקיבלו במהלך כהונתם שתמכו ושיפרו את מצב הספורט הפראלימפי בישראל.

החליטו על הענקת מקבלי העיטור של הוועד הפראלימפי ?

ועדה בראשותה של השופטת (בדימוס) הגב' נורית אחיטוב, שכללה את עו"ד שרון חודרלנד, מר משה-מוץ מטלון, מר טל ברודי ,

בתמונה (מימין לשמאל):

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן, שר התרבות והספורט ח"כ חילי טרופר, החותרת הפראלימפית  סימונה גורן וקואיצ'י מיזושימה, שגריר יפן בישראל.

צילום: דייגו מיטלברג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

קולנוע במיטבו.

פסטיבל הסרטים "קולנוע על הקצה" יתקיים במצפה רמון. שנה זו מסמנת עליית מדרגה בשיתוף הפעולה בין הסינמכתש במצפה רמון לבין פסטיבל הקולנוע

קרא עוד »

הקמפיין של קסטרו.

קבלו הצצה לאחורי הקלעים של קמפיין הג'ינס החדש של קסטרו אשר צולם אמש בתל אביב, עם הפרנזטורים *אלישע בנאי ונועם בוהדנה*, אליהם

קרא עוד »

אורחים ללילה.

מלון דן כרמל בחיפה אירח את היוצרים והשחקנים גיא עמיר וחנן סביון שהגיעו לעיר בעקבות הצגה "משוגע עליה" בתיאטרון חיפה בה הם

קרא עוד »

עניין של חינוך.

עוד לא יבשה הדיו על נייר המכתבים של הגב יפה בן דוד לגבי המורים. והחידה הגדולה כמו בכל שנה ישבתו ?לא ישבתו?

קרא עוד »