אליך כבוד השר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

האגודה למלחמה בסרטן במכתב לשר הבריאות ניצן הורוביץ: " תפעל בדחיפות לחתימה על צו המשווה את המיסוי על סיגריות אלקטרוניות, למיסוי החל על מוצרי עישון אחרים".

על רקע דיווחים על השימוש הגובר בסיגריות אלקטרוניות בקרב בני נוער בישראל בכל המגזרים, פנתה האגודה למלחמה בסרטן במכתב דחוף לשר הבריאות ניצן הורוביץ בבקשה להעלות באופן משמעותי את המיסוי על הסיגריות האלקטרוניות.

בין היתר מציינים באגודה כי ארגון הבריאות העולמי (WHO) וארגון הסרטן הבינלאומי (UICC) קבעו כי העלאה משמעותית במיסוי ובמחיר מוצרי העישון היא השיטה היעילה ביותר להורדת הביקוש למוצרי עישון, במיוחד בקרב ילדים ובני נוער בקרב אוכלוסייה ברמה חברתית-כלכלית נמוכה.

" יש לדאוג כי מחירי מוצרי העישון יהיו גבוהים, על מנת למנוע התחלת עישון והתמכרות בקרב ילדים ובני נוער, על כל השלכותיה ההרסניות העתידיות" נכתב בפניה הדחופה.

                                

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »

היפה בנשים ובפרחים.

ט"ו באב מתדפק וכמעט מגיע ,וב ZER4U כמו תמיד מתכוננים במרץ רב, עם המון מחשבה. והפעם בקמפיין מאוהב במיוחד . לצורך כך

קרא עוד »

נערת הפורצלן.

על הספר נערת הפורצלן, ספר המשלב בתוכו סיפור בתוך סיפור, שני סיפורים שזורים זה בזה. האחד- על אהבה ואכזבה והשני- על העולם

קרא עוד »