ביקור החכית.

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ח"כ טטיאנה מזרסקי עם פרופ' מסעד ברהום.

ח"כ טטיאנה מזרסקי, החברה בוועדת הבריאות של הכנסת, ערכה ביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה. מדובר בביקורה השני של ח"כ מזרסקי במרכז הרפואי בשבועות האחרונים, לאחר שבפעם הקודמת השתתפה בכנס ראשי רשויות ואישי ציבור, אז גם ביקרה במחלקות שונות.
בתחילת המפגש שהתקיים במרכז לחינוך לבריאות ע"ש אנגל מפגש עבודה, במהלכו הציג בפניה מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, סקירה על ביה"ח, העובר בעשור האחרון תהליכי התפתחות וצמיחה אדירים, עם פתיחת מחלקות, יחידות ושירותים חדשים שלא היו קיימים עד אז בגליל.
נוסף על כך הדגיש בפניה את האתגרים הרבים שניצבים לפתחו של המרכז הרפואי, ובהם העובדה שטרם אושרה הפעלתו של רובוט דה וינצ'י, שנרכש באמצעות עמותת הידידים, כמו גם הצורך הדחוף בשיפוץ מרתפים תת-קרקעיים בביה"ח לצורך אישפוז מטופלים במצבי חירום.
ח"כ מזרסקי, המכירה את המרכז הרפואי מהתקופה בה שימשה סגנית וממלאת מקום ראש עיריית כרמיאל, התרשמה מהתפתחותו הגדולה, והדגישה כי חרטה על דגלה לפעול בכנסת למען הבריאות בפריפריה וצימצום פערים.


בישיבה השתתפו גם סגן המנהל, ד"ר צבי שלג, המנהל האדמיניסטרטיבי, משה מיוחס, מנהלת הסיעוד, דליה טדגי, ועוזרת בכירה למנהל, מיטל אשור.

הצוות והחכית.


בתום הישיבה ערכו המשתתפים סיור במחלקה לכירורגיית ילדים, בהובלתו של מנהל המחלקה, ד"ר נדב סלייפר. יצוין כי המחלקה היפהפייה שופצה לאחרונה באדיבות הפדרציה היהודית האיראנית בניו יורק.
פרופ' ברהום: "אני מודה לח"כ מזרסקי על הביקור. מצאתי בה רצון עז לסייע, אוזן קשבת ואדם הרגיש למצוקת הבריאות בישראל, ובמיוחד המורכבות הקיימת בפריפריה בכלל ובמרכז הרפואי שלנו בפרט".

צילום-רוני אלברט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

השקת הקליפ "מתוך חייו של איש" של מאיה בורשטיין במופע חגיגי של "רכיבה לילית" קברט נשי משוחרר – מסע בין ילדות תמימה לעולם הלילי האפל

השקת הקליפ "מתוך חייו של איש"
במופע חגיגי של
"רכיבה לילית"
קברט נשי משוחרר – מסע בין ילדות תמימה לעולם הלילי האפל

מאיה בורשטיין – שירה
שלי טל- גיטרה וקולות רקע
תסריט ובימוי קליפ: יגאל בורשטיין, צילום: איילה ברגר

קרא עוד »

ננו המוזיאון החדש.

סיורים וסדנאות מיוחדות לכבוד חנוכה למשפחות וילדים במוזיאון החדש, מוזיאון ננו : מוזיאון פטר לאמנות ולמדעי הננו , הממוקם במכון לננו טכנולוגיה

קרא עוד »

אורחים במלון.

מלון דן פנורמה חיפה אירח את השחקן אורי גבריאל השחקן אורי גבריאל עובד על הצגה חדשה בתאטרון הצפון ונמצא בחזרות אינטנסיביות בתאטרון

קרא עוד »

מיני פסטיבל בקרון.

מיני פסטיבל חנוכה בתיאטרון הקרון. הצגות ילדים יומיות, סיורי תיאטרון בגן הפעמון, תיאטרון סמטאות בשכונת ימין משה, סדנאות יצירה ואירועי חוצות בחינם

קרא עוד »