ביקור מפתיע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ריצ'י הנטר, יו"ר קבוצת הולמס פלייס ומבעלי קרן גרין לנטרן וקרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס ביקרו בסט צילומי הקמפיין החדש של הולמס פלייס בכיכובן של אורטל עמר והדר ברייר

ריצ'י הנטר, יו"ר קבוצת הולמס פלייס ומבעלי קרן גרין לנטרן וקרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס ביקרו בסט צילומי הקמפיין החדש של הולמס פלייס בכיכובן של אורטל עמר והדר ברייר.

הנטר ושתוי הגיעו לסט הצילומים לראות מקרוב כיצד נולדת הפרסומת החדשה של הולמס פלייס למבצע האטרקטיבי שהקבוצה תציע בקרוב של 1+1 מתנה של הולמס פלייס וגו אקטיב ופגשו את הכוכבות אורטל עמר והדר ברייר שנבחרו להוביל את הקמפיין.

הקמפיין החדש של קבוצת הולמס פלייס, באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן, יעלה בטלוויזיה ובדיגיטל בהשקעה כספית כוללת של כ-1.5 מיליון ₪.

בקמפיין החדש, שהצטלם במועדון הולמס פלייס פרימיום בראשון לציון, הרווקות המבוקשות אורטל עמר והדר ברייר יצאו בקריאה נרגשת והכריזו שהן "מחפשות את האחד".

במסגרת הצילומים, אורטל והדר חיפשו את הפלוס אחד שמתאים להן במתחמים השונים בחדר הכושר – ספינינג, משקולות, הליכונים, בריכה וסאונה. רק שהפעם לא מדובר בזוגיות אלא באחד שיצטרף אליהן למבצע החדש 1+1 מתנה של הומלס פלייס וגו אקטיב.

בתמונה -אורטל עמר, קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס, הדר ברייר וריצ'י הנטר, יו"ר קבוצת הולמס פלייס ומבעלי קרן גרין לנטרן.

צילום: עירד נצר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

סופ"ש של רוק ישראלי.

בן ינובר מנכ"ל דן כרמל וברטה יוגב מנכ"לית דן פנורמה, ארחו סופ"ש רוק ישראלי במלונות דן חיפה עם מיכה שיטרית ועילי בוטנר

קרא עוד »