בית צבי מציג!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

Chill ("תרגיע")
מחזמר בבכורה ישראלית!

סיפור על חברות, חרדות, מערכות יחסים, השפעת הטכנולוגיה על חיינו והמרדף אחר הכרה והרצון להשתלב חברתית.

רגע אחרי החג, וממש בלי להסס. קחו את עצמכם ,לתיאטרון בית צבי, שם בוגרי שנה ג שסיימו את לימודיהם, תרגמו את המחזמר הידוע ל Chill ("תרגיע") שבפעם הראשונה מוצג בעברית ,בבימוי הנפלא של אבישי בן גל. שעה וחצי של תענוג אמתי. עם כוריאוגרפיה ותפאורה ראויים לציון. ומשחק נפלא של השחקנים ,אתה נשאב לתוך עולם אחר . עם קצב ,ממש ברודווי . עבודה טובה פלוס של הבמאי עם החבורה ,שבהחלט רכשה לעצמה כלים לצאת לעולם הבמה.

עלילת המחזה מספרת על ג'רמי היר הוא תלמיד ממוצע שמנסה לשרוד בתיכון עם חבר אחד, אפס כריזמה והמון משחקי וידיאו, עד שיום אחד הוא מגלה את "הסקוויפ"- מחשב על זעיר שמבטיח לעזור לו להשיג את כל מה שירצה: דייט עם כריסטין, הזמנה למסיבה הטובה ביותר של השנה והזדמנות לחוות את כל מה שיש לתיכון להציע.

אבל האם להיות הבחור הכי פופולארי בתיכון שווה את הסיכון?


המחזמר שמבוסס על ספר שכתב נד ויזיני, החל את דרכו בתיאטרון Two River בניו ג'רזי ב-2015, הפך להפקת אוף-ברודווי בשנת 2018 ולאחר שכבש את לב הצופים והמבקרים זכה להפקה בברודווי בשנת 2019, משם אף הגיע לווסט אנד בלונדון, ובימים אלה עובר עיבוד לסרט קולנוע.

כעת המחזמר הצעיר, הבועט והמרגש יוצג לראשונה בשפה שאינה אנגלית בבכורה בישראל, כאשר "בית צבי" יהיה לתיאטרון הראשון בעולם שמחזיר אותו לבמה לאחר משבר הקורונה בביצוע שחקני שנה ג (שאף תרגמו בעצמם את המחזה) ובבימויו של אבישי בן גל.

"תרגיע", מתיאטרון אוף ברודווי בניו יורק שיוצג בבית צבי לראשונה בישראל (ובכלל לראשונה בשפה שאינה אנגלית).
ההצגה בביצוע שחקני שנה ג אשר סיימו את לימודיהם זה עתה (ואף תרגמו בעצמם את המחזה) ובבימויו של אבישי בן גל. זהו סיפור על חברות, חרדות, מערכות יחסים, השפעת הטכנולוגיה על חיינו, והמרדף אחר הכרה והרצון להשתלב חברתית בתוך המערכת החברתית המסובכת של התיכון.

10 בסולם ברק.

צילום-יוסי צבקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »