בריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ההסלמה בדרום

ביקור סגן שר הבריאות

סגן שר הבריאות, ח"כ יואב קיש, ביקר במוקד הלאומי של מד"א

בימים אלה בהם מגן דוד אדום נמצא בכל החזיתות, בשגרה בחירום, בחר סגן שר הבריאות ח"כ יואב קיש להגיע לבקר במוקד הלאומי של מד"א בקרית אונו שם פגש את מנכ"ל הארגון אלי בין והביא תמיכה בעובדים ובמתנדבים הרבים במגן דוד אדום.

ח"כ קיש חיזק את ידיי מד"א והודה על העשייה ועל המוכנות מסביב לשעון, למען בריאות אזרחי ישראל מדרום ועד צפון והציע כל עזרה שתידרש.

סגן שר הבריאות, ח"כ יואב קיש: "עם ישראל מצדיע לארגון מגן דוד אדום, אשר תורמים למאמץ הלאומי עוד מראשית מאבק הקורונה ועד לטיפול בכל זירה נוכח המצב הביטחוני. במהלך הסיור ראיתי מקרוב ובזמן אמת את המקצועיות בתפעול האירועים, היעילות והאכפתיות שבאה לידי ביטוי בכך שכלל אנשי הארגון עושים לילות כימים בכדי לתת מענה למאמץ בעורף ובסיוע לאזרחים ככל שנדרש. מד"א היא נכס למדינת ישראל במלוא מובן המילה ואנחנו גאים בכם וסומכים עליכם בלב שלם".

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "שמחנו לארח היום במוקד הלאומי שלנו את ח"כ קיש, סגן שר הבריאות, ולקבל את תמיכתו וחיבוקו בעת שהארגון ניצב בלב אירועים ביטחוניים במגוון מוקדים ופועל מסביב לשעון על מנת להציל חיים ולטפל בכל קריאה. ח"כ קיש הנו חבר ותיק שפועל למען מד"א ולמען בריאות אזרחי ישראל ואנו מודים לו על כך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »