הבנים והבנות של יולו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

"הבנים והבנות", תוכנית הדגל של ערוץ הילדים בפרט והחופש הגדול בכלל, משתפת פעולה עם רשת המתנות והציוד לבית הספר .YOLO  מתוך משתתפי התוכנית הוקמה נבחרת "הבנים והבנות של יולו", אשר ישמשו כשגרירי המותג ברשתות החברתיות ובנוסף, עיצוב של קולקציה בלעדית, "ערכת הבנים והבנות", במיתוג משותף עם סימן ההיכר של התוכנית – הלוגו של כפכפי הקיץ. הערכה כוללת את הפריטים הכי שווים שצריך לבית הספר – תיק גב, קלמר קשיח עם לוח מחיק, שקית תיק אוכל, בקבוק שתייה מתקפל, מחזיק מפתחות ושרשרת ורינג לפלאפון – כולם עם סימן ההיכר של התוכנית, כפכפי קיץ צבעוניים. הערכה נמכרת בבלעדיות בחנויות ובאתר YOLO.

יעל יגלום, יזמית רשת yolo , ושני אברמוביץ', מנהלת השיווק ערוץ הילדים, נפגשו בחנות YOLO גן העיר, בהשקת קולקציית חזרה לבית הספר החדשה של YOLO והשקת ערכת הבנים והבנות.

לדברי יעל יגלום: "YOLO מרחיבה את הכניסה לקטגוריית בני הנוער. לאור ההצלחה עם קולקציית הנערות שהושקה בשנה שעברה, אנו מרחיבים את הקטגוריה עם מגוון מוצרים טרנדים הפונים גם לנערים ומצטרפים לקולקציה החדשה והאופנתית של הנערות. שיתוף הפעולה עם תוכנית הקיץ הפופולארית ביותר בקרב בני נוער משלים את הכניסה לקטגוריה ומעלה אותנו כיתה מעולם הילדים לעולמם של בני הנוער."

צילום: מור הדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

הגיבור שלנו ושל כולם.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

נשאר הפלא.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »