הכינו את הכרטיסים ומהר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרבה צחוקים והתרגשות נשמעו השבוע בבית ציוני אמריקה בהצגת גאלה חגיגית של תיאטרון יידישפיל .הרי רק מהשם בראבא אתה מחייך מאוזן לאוזן. אבל הפעם מצאנו בראבא קצת שונה .לא לא השתנה ,קצת יותר מרגש, שרוקד,ו שר,מרוכז ,ואפילו הצליח לסחוט כמה דמעות מההתרגשות .

להצגה "היימישע מעשיות -סיפורים מהבית", בכיכובו של שלמה בראבא ,כשהוא מלווה בתזמורת חיה והרכב קולי. לרגע אתה נסחף וכאילו אתה באמת מבקר ב"נתניה" בבית הוריו בו גדל. אפשר לחוש את ריח הגויבות ,הסנדוויצים,ולשמוע את המולת הבית. בדימיון ממש בדימיון. בהצגה שזורות תמונות חיים ייחודיות ומרגשות מבית אבא,סבא, בתיבול ההומור הייחודי של בראבא. ההצגה נכתבה על ידי שמר גאון רעייתו, בהומור, המתאים לו ,ברגש, בהחלט מצליחה להביא לבמה את בראבא ,בית הוריו, ילדותו, ואותו שזה חלק מאוד חשוב במופע.ע ל הכתיבה ביידיש הופקד קובי לוריא,  על הניהול האומנותי והמוסיקלי ניצחו האחים אסנר. כרגיל בכישרון רב.

ההצגה ה "היימישע מעשיות -סיפורים מהבית", בכיכובו תהפוך לשלאגר על בטוח .

בתם ההצגה החגיגה נפגשו: מנכ"ל יידישפיל זליג רבינוביץ', ששי קשת המנהל האומנותי ורעייתו השחקנית יונה אליאן, יפה ויגודסקי – יו"ר אגודת הידידים של התיאטרון, אלה ליברמן, אשת שר האוצר, יעקב מנדל יו"ר אמ"י ורעייתו הזמרת דורית ראובני, השחקנים יעקב בודו, דובי גל, דובל'ה גליקמן ועוד.

קרדיט צלם-יוסי-גמזו לטובה.

חפשו את תאריכי ההצגה והזמינו .לא תפסידו .לרוץ!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »