הללויה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

תמיר גרינברג הזוכה בגמר הכוכב הבא וואלרי חמאתי הפיינליסטית בגמר ייפתחו את פורום העסקים ישראל – איחוד האמירויות באבו דאבי ב-17.10 ויבצעו את הדואט המרגש שלהם מהתוכנית לשיר "הללויה"

גרינברג וחמאתי יופיעו בפני המשלחת העסקית Beyond Business 2 שיוצאת לאיחוד האמירויות בהובלת בנק הפועלים ומכון הייצוא, במסגרת ערב הפתיחה של פורום העסקים ישראל-איחוד האמירויות שיתקיים במלון ריץ קרלטון באבו דאבי ב-17.10 בנוכחות בכירי הממשל והעסקים באבו דאבי, ובכירי המשק המגיעים מישראל.

תמיר גרינברג.

תהיה זו המשלחת העסקית הישראלית הגדולה ביותר לאבו-דאבי, מרכז הממשל והעסקים של איחוד האמירויות והיא תסייר ותיפגש עם גורמי ממשל בכירים. המשתתפים הישראליים במשלחת יפגשו עם גורמים בכירים המנהלים את קרנות העושר של המדינה – שהן קרנות ההשקעה המובילות בעולם, ויציגו בפניהם את התעשיות הישראליות המובילות בתחומי ההי טק, התעשייה, תשתיות, מסחר, תיירות וקמעונאות.

בנוסף משתתפי המשלחת יזכו לסייר בתערוכת EXPO Dubai ובביתן הישראלי "אל המחר", שהוקם על ידי משרד החוץ וכן ייחשפו לביתנים מ-190 מדינות נוספות ולהזדמנויות עסקיות מיוחדות במסגרת התערוכה.

בתמונות : תמיר גרינברג וואלרי חמאתי.

צילום: לירן בר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »