המחשבות המציקות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מהן המחשבות הטורדניות המציקות לנו בתקופה עם הרעה במצב הכלכלי?

ליאת וולטר, ביולוגית בעברה וחוקרת מוח, מנכ״לית של חברה ארצית העוסקת בתחום החינוך, מוכרת מאוד גם כמטפלת בתת מודע, מנטורית להעצמה אישית, שינוי ופריצת דרך, מייסדת ומפתחת שיטת P.O.W,E,R שזו שיטה שמשלבת כלים מתחום מדעי הנפש, הרוח והמח.

באביב האחרון התפרסם מדד האושר העולמי 2022 של האו"ם שהציב את ישראל בעשירייה הראשונה מעל לניו זילנד ומתחת לנורבגיה , כאשר ראשונה מדורגת פינלנד. יחד עם זאת הנתונים על ההרעה במצב הכלכלי בשבועות האחרונים מאיימים על מידע חיובי זה.

ליאת וולטר, שהתפרסמה כמטפלת בתת מודע ומומחית ליצירת פריצות דרך פנתה השבוע בעקבות המצב הכלכלי לאלפי נשים מקרב  5000 העוקבות שלה בפיסבוק ,ובקשה אותן להשיב על סקר העוסק במחשבות טורדניות ובמצבים מאתגרים בחייהן.

 כ 100 מהן בטווח הגילאים 30-60  השיבו על שאלות פתוחות וסיפקו נתונים מרתקים:  26% מוטרדות ממצבן הכלכלי ושיעור דומה מתוסכל מאי הבנה מהו יעודן בחיים ואיך להגשימו,.17% חוות דיכאון, חרדה ופחד,10% ציינו קושי בניהול זוגיות,9% קושי בניהול משפחה,8% לא מוצאות זוגיות ו4% מוטרדות ממצבן הבריאותי.

המשיבות ציינו סימפטומים של מצבי רוח קשים, מועקה, חוסר אונים, נדודי שינה, עייפות, חוסר מוטיבציה, התבודדות ואדישות. על השאלה כיצד הן מנסות לפתור את מצבן נרשמו תשובות מפתיעות למדי – 41% נרשמו לקורסים להתפתחות אישית,36% נרשמו ליעוץ וטיפול אלטרנטיבי. רק  15% בחרו בטיפול פסיכולוגי,8% מבצעות מדיטציות ונשימות מודרכות וכל השאר בחרו לא לעשות דבר

מהו חלומן ?

 34% מהן רוצות להגשים את עצמן ולפתח קריירה בתחום בו בחרו,29% רוצות לחיות בשקט, שלווה וללא  מתחים, 20% חולמות על עצמאות כלכלית ו 17% רוצות ללמוד כיצד לנהל חיי משפחה נכונים יותר וטובים.

וולטר מציינת כי אנשים יכולים לחיות את חייהם בטוב בכל מצב קיים, אך נדרשת לכך עבודה הוליסטית בכמה רבדים – עבודה פנימית – נפשית, תודעתית ואנרגטית. לדבריה זוהי הדרך הבלעדית לייצר פריצות דרך בחיים.

ליאת כמרצה ומנחת סדנאות, סייעה למאות אנשים לחולל שינוי בחייהם.

תאום ראיון בנושא ניתן לפנות ישירות בנייד: 052-3581961.

צילום-אריאל צעירי.

תמונה שמכילה אדם, מקורה

התיאור נוצר באופן אוטומטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »