הסבתא המיילדת .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ברכות לאביטל אלולו מגדרה להולדת בתה השנייה במשקל 3.125 ק"ג. אביטל התפרסמה לפני שבוע ברשתות החברתיות לאחר שנשארה נעולה בביתה ללא מפתח וחולצה לבדיקה במרכז הרפואי שמיר דרך גדר הגינה.

מי שיילדה את אביטל ובתה היא אימא-סבתא, ויקי מצ'אלוב מיילדת ומדריכה קלינית ותיקה בחדרי הלידה בשמיר, המשמשת כבר למעלה מ -11 שנים כמיילדת מוערכת, אהובה ומבוקשת.
לדברי ויקי: "להיות סבתא מיילדת זו חוויה עוצמתית ומרגשת. זוהי זכות גדולה המהולה בחשש והתרגשות גם יחד. בלידה הנוכחית של ביתי אביטל מצאתי את האיזון הנכון בין הצורך בקבלת החלטות במהלך הלידה לבין הרצון שלי כאמא וסבתא לעזור לבת שלי ולא לתת לרגשות להציף אותי".

ואביטל הבת הוסיפה: " אימא יש רק אחת וכשהיא מלווה ומיילדת אותי הלחץ והחששות נעלמים כליל, כי אני יודעת שאני נמצאת בידיים הכי טובות שיש. בהזדמנות זו אני מבקשת להודות לכל צוות הרפואי והסיעודי בחדרי הלידה בשמיר על המקצועיות האכפתיות והחיבוק- בזכותכם הייתה לי חווית לידה מושלמת".

ואנחנו אומרים מזל טוב, וכן ירבו.

צילום-המרכז הרפואי שמיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »

היפה בנשים ובפרחים.

ט"ו באב מתדפק וכמעט מגיע ,וב ZER4U כמו תמיד מתכוננים במרץ רב, עם המון מחשבה. והפעם בקמפיין מאוהב במיוחד . לצורך כך

קרא עוד »

נערת הפורצלן.

על הספר נערת הפורצלן, ספר המשלב בתוכו סיפור בתוך סיפור, שני סיפורים שזורים זה בזה. האחד- על אהבה ואכזבה והשני- על העולם

קרא עוד »