העברת סדנא "מבשלים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ד"ר אילנה אמויאל | מאמנת אישית ועסקית להצלחה והגשמת מטרות ויעדים | העברת סדנא "מבשלים

אליך כדוקטור היה הזמן שלי מאוד מאוד קצר על כן הייתי צריכה לנצל את הזמן שלי ביעילות ובמהירות על מנת להכין לילדים שלי את האוכל שהם אוהבים. הייתי חייבת להמציא מאכלים שההכנה שלהם היא מאוד מהירה.

כבר בדרך הייתי מתקשרת ושואלת מה אתם רוצים לאכול? אומרת להם תסתכלו על השעון אמא בדרך תוך חצי שעה אתם יושבים לשולחן לאכול.

 הייתי מכניסה אותם איתי למטבח על מנת שיהיו חלק מההכנות יהנו מאחוות העשייה איתי יחד, להכניס להם אהבה לאוכל ולמטבח. (דרך אגב כיום הילדים שלי בשלנים טובים)

 הם היו עוזרים לי בכל דבר הוספת מצרכים, תבלינים לערבב ליצור עיגולים כל עזרה שלא מסכנת אותם גורמת להם הנאה ותעסוקה ושיהיו מעורבים.

 הייתי מכינה להם קציצות, ספגטי עגבניות, פתיתים, עוף, אורז נקניקיות קצוצות ברוטב עגבניות על אורז לבן, מעורב, לחמניות גבינה מבצק שמרים, פיצות, ירקות מוקפצים, שניצלים.

 הייתי מכינה להם מרק טחון במרק הייתי מכניסה את כל הירקות האפשריים שיקבלו את כל הויטמינים בלי להגיד את הירק הזה אני אוהב ואת זה לא אוהב, אם הילדים היו שואלים מה יש במרק לא הייתי אומרת הייתי אומרת רק את הירק שהוא אוהב כי אם אני אגיד לו קישואים והוא לא היה אוהב קישואים הוא לא היה נוגע במרק כך פתרתי את הבעיה.

כאחת שעוסקת בבריאות היה חשוב לי שהילדים יקבלו את כל הויטמינים לכן הכניסתי את כל הירקות הבריאים. 

במהלך חיי עשיתי מספר קורסי בישול מטבח בריא בהדסה אופטימל.

אומנות הבישול ב פורשף, ולכל קורס לקחתי איתי ילד אחר.

היום אני מעבירה סדנאות " מבשלים תובנות לחיים" בהם המשתתפים נהנים מחווית בישול, מלמידה ומהרצאה אימונית על תהליך שינויים תוך כדי אינטראקציה חברתית, פעם זה ערב של חברות, פעם זה זוגות, פעם זה אם ובת. ד"ר אילנה אמויאל | מאמנת אישית ועסקית להצלחה והגשמת מטרות ויעדים | העברת סדנא "מבשלים.

בהמשך מתכונים שיעשו להם חשק לפתוח פה גדול!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »