הקוראת בקלפים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ואז פגשתי אותה. כל כך הרבה שמעתי עליה בסוף הצלחנו למצוא זמן להיפגש. ונפגשנו.

ביננו ציפיתי לפגוש איזו מכשפה כלומר אישה עם הרבה ניסיון חיים, שבין לבין גם עוסקת בתיקשורים, קלפים, יו נאוו.

תראו ככה הציגו לי את רויטל כהן " אין עליה, אחת ויחידה, את חייבת אבל חיבת לפגוש אותה. היא גרה באם המשבות בפתח תקווה, היא מתקשרת ומכוונת רוחנית, דרך ריפוי בהילינג, אנרגיה, קלפים, טיהורי בתים, לימוד תקשור, ריפוי התפתחות והעצמה אישית. לכל הגילאים החל מילדים עד מבוגרים."

היי והיי וגם הייי ,מי את?

אני רוויטל,18 שנה עוסקת בתחום התקשור והאנרגיות .

 רואה בחורה נאה, בלי סממן חיצוני איך הגעת לזה?

כבר בתור ילדה בת 5 הייתי רואה דמויות, ונשמות, עבורי זה היה טבעי לדבר איתם כאילו הם לידי .

עד גיל 28 הייתה לי הדחקה של היכולות העל טבעיים שלי, כמו כל ילדה ונערה מתבגרת סיימתי לימודים, תיכון, צבא ועד תואר שני.

בגיל 28 התגלתה בחלום סבתא שלי שהייתה גורו בעיר יבנה (חנה בן הרוש) הייתה קוראת בקלפים עתיקים ושמה היה הולך לפניה, היה ברור שזה עבר בירושה ותורשתי מתנת האל. בזמן שעבדה בחברת חשמל עם חוזה ארוך טווח, ידעה שהיא חייבת לעזוב ולממש את יעודה ואף פתחה בעברה את מרכז ח.ב.ה (חנה בן הרוש) על שם הסבתא, מרכז ללימוד תקשור, טיפול, הרצאות.

מה הרגשת?

"הרגשתי שהעולם שואב אותי דרך החלומות, הנשמות היו מעירים אותי באמצע הלילה ומעבירים אליי את מסריהם ליקירים שלהם, מעולם לא פחדתי מהם, הרגשתי הכי טבעי להיות שם איתם, עולם מרתק".

יש המשך? אני במתח!!

הראייה התרחבה והתחילה ללמוד לשלוט בזה , עד כדי כך שראתה את כל החיבורים בין העולם הפיזי עם עולם האור, הכול היה פתוח. עם הזמן למדה לשלוט ביכולות וברגע של לחיצת כפתור ידעה לכבות את העולם הרוחני שרץ סביבה בכל רגע נתון, החל מהבנק, בתי עלמין, דואר, סידורים, ואפילו לשבת לשתות קפה בבר שכונתי.

היא צעירה רוויטל ,אבל יש בה משהו מבוגר. כזה שמבט שלה שלא יעזור כמה תבחני אותה, אומר הכול. וכבר ידועה כאחת המובילות בארץ כיום רויטל מעבירה ומלמדת מהידע שצברה לאורך השנים לימודי תקשור למטפלים, וכבר יצאו לדרכם כ- 1,000 מטפלים ומאמנים. 

 הבנתי שהוצאת קלפים ,ספרי לי על זה?

בשנת 2014 יצאו לאור קלפי חותם המגן לאחר שקיבלה מסר בחלום מהארי הקודש פיתחה רויטל את קלפי חותם המגן בשנת 2020 תקופת הקורונה יצאה מהדורה שניה של קלפי חותמי המגן המלך שלמה והפכו להצלחה מסחררת בקרב המטפלים. 

היו תגובות טובות לקלפי החותם?

הקלפים שנגעו בכל אחד הצליחו להביא להישגיים של ריפוי, סגולות , בהשראה יהודית .

וכיום?

כיום רויטל מעבירה ומלמדת מהידע שצברה לאורך השנים לימודי תקשור למטפלים, וכבר יצאו לדרכם כ- 1,000 מטפלים ומאמנים.  

ויש עוד חדשות את רואה גם לי יש חושים נכון?

כן כי בימים אלו עובדת רויטל הרצאה להורים: איך מתמודדים עם ילדים עם יכולות אנרגטיות, דרך התפתחות ריגשית, איך אנחנו ההורים יכולים לסייע להם בנחיתה רכה בעולם שלהם.

יש דפוסי התנהגות?

זה יכול לבוא לביטוי בהפרעות שינה כאשר ילד מתעורר בבהלה, מרגיש שרואה דמויות בחדר, אנחנו ההורים צריכים לדעת לתווך את העולם הפתוח והטהור שלהם מול העולם החסום שלנו.

עם כל הרעיון שאנחנו מחנכים את הילדים ההפך הם באים ללמד אותנו להתחבר לעולם היצירה לעולם הדימיון המודרך, בתוך העולם של הילד אנחנו מטפלים בהם.

איך את עוזרת להם?

לאחר 18 שנים בתחום יש בי את היכולת לעזור לילדים ברמה רוחנית, ריגשית עמוקה, הוצאת מחסומים ריגשיים דרך תיקשור, תדר ואנרגיה, הם מדברים בערוץ אחר.

כיום אני מתרשמת רויטל מעניקה לימודי הכשרה למטפלים, ומוכרת את הקלפים שהיא עצמה יצרה, כך שניתן לפנות אליה לכל בעיה, או אבחנה, להתחלה, לשינוי מסלול, יש לרויטל את היכולת היום לעזור לכל אחד ואחת בכל גיל, בדרכים שלה.

ואיך אני מציגה אותך?תני משפט סיום.

ממש בקלות רויטל כהן מתקשרת ומכוונת רוחנית, דרך ריפוי לימוד תקשור ריפוי התפתחות והעצמה אישית.

תגידו ככה נראית מכשפה?? מסתבר שכן.

לאיזה גילאים?

לכל הגילאים החל מילדים עד מבוגרים.

ניתן להזמין גם סדנאות ,הרצאות, וכול שאלה לבעיה שצצה .

תמונות: אלבום פרטי.

          

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »