זהירות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הודעת משרד הבריאות

אזהרה חמורה! משרד הבריאות מזהיר את הציבור משימוש בסם "נייס גאי" במיוחד כעת. מדובר בסכנת מוות מיידית

במהלך שעות הלילה והבוקר המוקדמות, אושפזו 8 צעירים נוספים בבתי חולים באזור הצפון, עקב שימוש בסם המסוכן "נייס גאי", בהם 1 במצב קשה. כולם סובלים מדימום, בחשד כי הסם שצרכו עורבב עם חומר נוגד קרישה המשמש כרעל עכברים מסכן חיים.

מדובר בסם העשוי להוביל למוות גם מדימום במיוחד בעת הזו. הסם מסוכן במיוחד משום שמכיל חומרים שונים בהם סמים, רעלים וככל הנראה חומרי הדברה, המשתנים ממפיץ למפיץ.

שורת מקרי אשפוז של צעירים כתוצאה משימוש בסם, החלה בסוף השבוע שעבר (24-25/9/21) ועד כה, אושפזו 34 צעירים בבתי חולים באזור הצפון, עם תמונה קלינית של שימוש בסם מסוג "נייס גאי" בחשד שמכיל גם חומר נוגד קרישה המשמש כרעל עכברים. כתוצאה משימוש בסם, בתאריך 27.9.21 נפטר צעיר בן 31 תושב הצפון.

עם קבלת הדיווח הראשוני, בסוף השבוע שעבר, נפתחה חקירה משותפת למשטרת ישראל, אגף האכיפה וחטיבת הרפואה במשרד הבריאות, נאספו החומרים החשודים והועברו לבדיקת תכולתן ונעצרו חשודים בהפצת הסם המסוכן המעורבב. משרד הבריאות ומשטרת ישראל ממשיכים בפעולות לאיתור תפיסה ולהעמדתם לדין של המפיצים.

אנו שבים ומזהירים את הציבור משימוש בסמי פיצוציות המוכרים לציבור בשמות "נייס גאי", "מסטולון" ו"מבסוטון. מדובר בסמים מסוכנים מאוד שהשימוש בהם אינו חוקי ועלול לגרום למוות מהחומרים הרעילים המצויים בהם ומדימום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »