חופשות ומה שבינן!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ארגון "אשכולות" מזמין את הציבור הרחב להירשם ולהשתתף במחנות הקיץ המסורתיים שלו אשר ייפרשו השנה מצפון ועד דרום לאורך החופש הגדול בין התאריכים 28.6-12.8.2021. מחנות הקיץ יתקיימו במיקומים ייעודיים ובליווי צמוד של מדרשות ומרכזי חינוך ובהדרכתם וליוויים של מדריכים מקצועיים מטעם הארגון, תוך שמירה על סטנדרט בטיחותי וחינוכי מהמעלה הראשונה, המבטיח חוויה מהנה, מעשירה, מלמדת ובטוחה לכל משתתף ומשתתפת. עלות ההשתתפות במחנות הקיץ נעה בין 370 שקלים בעלות מסובסדת ועד כ- 4,270 שקלים למחנה קיץ המבוסס על Summer Camp ראשון וייחודי מסוגו בארץ. 

פרטי מחנות הקיץ של מרכזי "אשכולות": 

מחנה החקלאות בחלוצה מטעם מדרשת "נצרים" יתקיים בין התאריכים 29.6-4.7 (י"ט-כ"ד בתמוז) באזור בני נצרים בעוטף עזה. מחנה הקיץ, יתקיים מטעם מדרשת "נצרים", מיועד לבנות בוגרות כיתה ט' מהמגזר הדתי-לאומי. המחנה יכלול עבודה חקלאית ופעילויות העצמה נשיות וחלוציות, תוך הנאה גדולה המובטחת למשתתפות. עלות ההשתתפות במחנה הקיץ הינה מסובסדת ועומדת על כ- 600 שקלים למשתתפת, בנוסף ישנו מבצע "חברה מביאה חברה". כמו כן ישנו מחזור שני של אותו מחנה קיץ יתקיים בין התאריכים 6-8.7 ומיועד לבנות בוגרות כיתות ז'-ח'. עלות ההשתתפות במחזור השני גם היא מסובסדת ועומדת על 370 שקלים למשתתפת, וישנו מבצע "חברה מביאה חברה". לפרטים ולהרשמה: רעות – 05277104828.

מחנה הקיץ "מסע נודד במדבר" מטעם מרכז הסיור והלימוד "סוסיא" יתקיים בין התאריכים 28-30.6 (י"ח-כ' בתמוז) במדבר יהודה. המחנה הוא למעשה שלושה ימי הליכה של טיול נודד ומרתק במדבר יהודה המהפנט ביופיו, תוך ליווי ופיקוח צמודים של מדריכי טיולים ושטח מטעם ארגון "אשכולות" ומרכז "סוסיא". מסלול הטיול: אום דרג', הר חולד, גבי חבר, תצפית מערת האגורות, נחל ערוגות, לינת שטח. המחנה מיועד לבוגרות כיתות ט'-י"ב מטיבות לכת מהמגזר הדתי-לאומי. עלות ההשתתפות במחנה הקיץ הינה 390 שקלים לאחת, ולקבוצה של ארבע – 1450 שקלים במקום 1560 שקלים.

לפרטים נוספים ולהרשמה: 1599-507-517.

מחנה הקיץ "חולמים בגדול" מטעם מדרשת "עפרה" מיועד לבנים בוגרי כיתות ז'-ח' מהמגזר הדתי-לאומי ויתקיים בין התאריכים 20-22.7 (י"א-י"ג באב). המחנה אשר יתקיים בין תחומי המדרשה יכיל פעילויות רבות למשתתפים בו, כדוגמת טיול לילי, בישולי שדה, ODT, ניווט, טורניר ספורט, ערב קריוקי ועוד. עלות ההשתתפות במחנה הקיץ היא 390 שקלים בהרשמה מוקדמת עד ה- 16.6, ובהרשמה מאוחרת מתאריך זה המחיר עולה לכ- 450 שקלים למשתתף. לפרטים נוספים ולהרשמה: 0529699039, https://tickchak.co.il/18407?ref=13BW.

מחנה הקיץ "מחנה צמאה" מטעם מדרשת "מעיינותיך" יתקיים בין התאריכים 4-7 ביולי (כ"ד-כ"ז בתמוז), ומיועד לבוגרות כיתות ט'-י"א מהמגזר הלאומי ומחב"ד. מחנה הקיץ, אשר יתקיים בתחומי המדרשה בכפר חב"ד, הוא מחנה מדהים לבנות שמחפשות שילוב של תוכן איכותי והמון כיף. בין פעילויות המחנה: התוועדות מוזיקלית, מפגשים מרתקים, שחייה, ערב ברביקיו, וואטר טאג, מחול, סדנאות מהנות ועוד. עלות ההרשמה למחנה הקיץ היא 650 שקלים בהרשמה מוקדמת. לפרטים נוספים ולהרשמה: 0542559229 , https://forms.gle/8BdiA9g9QXjrB4J97

מחנה הקיץ "המחנה המשותף" מטעם מרכז "גשר" יתקיים בנווה הדסה שבאזור השרון בשני מחזורים בין התאריכים 19.7-29.7.2021 ובין התאריכים 2.8-12.8.2021. המחנה הוא מחנה משותף המיועד לבני נוער דתיים וחילוניים מכל הארץ בוגרי כיתות ו'-י"ב, ויכלול 11 ימים בכפר נוער שווה עם פעילויות רבות, טיולים מהנים וחברים. המחנה הוא מחנה קיץ ראשון מסוגו בארץ המבוסס על Summer Camp האמריקאי. במחנה נחשפים בני הנוער לשאלות של זהות וערכים לצד חווית קיץ אטרקטיבית ובלתי נשכחת המלווה אותם לאורך כל השנה כולה. עלות ההשתתפות במחנה: 4,720 ש"ח כולל דמי הרשמה.

לפרטים נוספים ולהרשמה: http://camp.gesher.co.il

אסף ארזי, המנהל החינוכי של ארגון "אשכולות": "השנה, לאחר שנת הקורונה, החלטנו לפתוח מספר שיא של מחנות קיץ חינוכיים ומהנים לצעירים מכל המגזרים ושכבות הגיל בין כיתות ו'-י"ב, ביניהם מחנה קיץ ייחודי של חילונים ודתיים שיתפרס על כ- 11 ימים שלמים במיקום מדהים בלב הארץ. שמנו דגש על הנאת המשתתפים במחנות אך בד בבד על חינוך המבוסס על הערכים שעליהם הארגון מושתת. אני מאחל למשתתפים במחנות הקיץ שלנו קיץ בטוח, מהנה ובעיקר חינוכי."

אדיר וישניה, מנכ"ל ארגון "אשכולות": "כמנכ"ל ארגון הדוגל בחינוך לאהבת הארץ, אני שמח להזמין את כל בית ישראל להירשם אל ולהנות ממחנות הקיץ והקייטנות שלנו. הפעילויות הינן פעילויות מעשירות ומחברות בין הנוער שלנו, אליו מיועדים מחנות הקיץ והקייטנות, לבין ארצו, מדינתו ומורשתו. אני בטוח שגם השנה מאות רבות של חניכים יצטרפו אלינו לחוויה ציונית, מלמדת ומעל הכול מהנה". 

ארגון "אשכולות" מהווה ארגון גג חינוכי מוביל לכ- 33 מרכזים חינוכיים ברחבי הארץ אשר מספק מערך הדרכות עם היקף פעילות נרחב למגוון אוכלוסיות וקהלים: בתי ספר, מכינות קדם צבאיות, משפחות, מבוגרים ועוד. "אשכולות" ומרכזיה מקדמים שיח חינוכי, חברתי, סביבתי עדכני ברחבי ישראל באמצעות כלים חינוכיים, חווייתיים ועכשוויים של הכשרה, הדרכה ואירוח המותאמים לרוח הזמן ולכלל ישראל.

צילום: מעינותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »