חורף בריא באופן טבעי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp


מועצה אזורית נחל שורק מצטרפת לשבוע קידום הבריאות בישראל, שיתקיים בשבוע הקרוב בכל הארץ. ==
המועצה תציין את השבוע עם פסטיבל בתים פתוחים בו ניתן יהיה להתנסות במיטב הטיפולים, הרצאות והסדנאות של המטפלים ההוליסטים והאלטרנטיביים מהמגזר הדתי והחרדי.

קהילת המטפלים המתגוררים במועצה אזורית נחל שורק מונה עשרות מטפלים הוליסטיים מקצועיים מהמגזר הדתי והחרדי שחברו יחד תחת קהילת העסקים המקומית.
בסיוע המועצה והמתנ"ס שנתנו את הפלטפורמה הפרסומית, נבנתה תכנית שבועית יפה למתן טיפולים הוליסטיים ורפואה משלימה במחירים מוזלים לכל המעוניינים.

קרן לקס מטפלת בסוג'וק.

בכל ערב תתקיים הרצאה או סדנא בנושא רפואי שונה המותאם לשיטה ההוליסטית (שיטה הכוללת את הגוף והנפש בכל הנוגע לריפוי) וכן יתקיימו טיפולים מגוונים במחירים מוזלים: סוג'וק, דימיון מודרך , דיקור סיני או יפני ועוד..

שי רייכנר ראש המועצה: "בשבוע הקרוב, שבוע אחרי כניסתי לתפקיד ראש המועצה אני זוכה לקחת חלק בחגיגת בריאות – מגוון הרצאות וטיפולים הוליסטיים לפיתוח המודעות העצמית, לצמיחה ולשמירה על אורח חיים מאוזן. אני מזמין את כולכם להצטרף אלינו ולהירשם לטיפול או הרצאה. חורף בריא לכולנו"

בתמונה הראשית:יובל הברמן ,יועץ ומלווה לאורח חיים מושלם, ומירי משולם מטפלת ברפואה סינית.

צילומים באדיבות המועצה.

את הטיפולים ניתן לקבל בתיאום אצל המטפלים המקצועיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »