חנוכה בקניון רננים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פסטיבל אשליות ו-3D עם מתחמי גיימינג, סדנאות תלת מימד ומתחמי VR, שיכניסו אתכם למגוון עולמות ויספקו חוויה עוטפת חושים וגם הפנינג קרקסי ושעת סיפור ויצירה לכבוד חנוכה- מגוון פעילויות חווייתיות לכל המשפחה.

היכן?

קניון רננים מציין את חג חנוכה עם מגוון אירועים לכל המשפחה- פסטיבל אשליות, מציאות מדומה ו-3D בקניון בין התאריכים 29.11 -1.12, הפנינג קרקסי מדי יום שני ושעת סיפור ופעילות יצירה כל יום רביעי.

פסטיבל אשליות ו-3D עם מתחמי VR (מציאות מדומה)

שיכניסו את המשתתפים למגוון עולמות שיספקו חוויה עוטפת חושים, ביניהם: מתחם VR רכבת הרים, המדמה נסיעה ברכבת הרים אקסטרימית עם לופים מטורפים, מתחם Angry Birds בו תיכנסו לתוך עולם מציאותי במיוחד של  המשחק האהוב, מתחם קורת הפחד, בו תצעדו על קורת עץ התלויה באוויר על גורד שחקים גבוה במיוחד, ומתחם סייבר ביט (SaberBeat) בו תצטרכו לחתוך בלוקים שעפים בקצב מוסיקלי בעזרת זוג להבי אנרגיה מדומים לחרב. בנוסף, במסגרת הפסטיבל יוקם מתחם יצירת משקפי תלת מימד בו הילדים יוכלו לעצב את משקף התלת מימד שלהם, ייפתח מתחם צפייה בסרטוני תלת מימד עם משקפיים מתאימים ומדבקות תלת מימד ענקיות יפוזרו בקניון, עליהן יהיה ניתן יהיה להצטלם בפוזות משוגעות.

פסטיבל מציאות מדומה.

בנוסף ?

לכבוד החורף קניון רננים יוצא ביוזמה חדשה ובמהלך החודשים הקרובים מזמין את ההורים ולילדים למגוון רחב של פעילויות העשרה וסדנאות יצירה מהנות שישאירו אתכם יבשים ויגרמו לכם לחייך.

מדי שבוע, בימי שני הקרקס יגיע לקניון עם הפנינג קרקסי צבעוני ומשוגע. הקניון "יתלבש" בצורה קרקסית ומתחם הפעילות יעוצב בהשראת הקרקס עם ליצנים שיסתובבו ברחבי הקניון כשהם לבושים בבגדים ליצניים, יעשו פעילויות ג'אגלינג וקסמים ויבדרו את המבקרים. במתחם הפעילות יתקיימו סדנאות, שולחנות משחק ופעילויות יצירה מעולם הקרקס, כמו הכנת כדורי ג'אגלינג, בניית קרקס מפאזל תלת מימד, יצירת צלחת מסתובבת על מקל ועוד.

בנוסף, בכל שבוע בימי רביעי, תתקיים בקניון שעת סיפור לצד פעילות יצירה נלוות בהשראת הסיפור. הסיפורים והפעילות יתקיימו סביב "העץ הנדיב"- עץ גדול ומרשים שיקושט בכל שבוע מחדש בהמלצות על ספרים שימליצו המשתתפים בפעילות.

צילומים-

גולדבאום הפקות.

אי מתוק.

הפעילויות יתקיימו בקומה 0, רחבת השופרסל.

קניון רננים מקפיד לפעול בהתאם להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות ויפעל לפי התו הסגול

קניון רננים: https://www.renanim.co.il/

הפעילות והכניסה ללא תשלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »