יהלומים באינטרנט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מותג התכשיטים הבינלאומי Love Diamonds משיק את פעילותו במקביל בארץ ובחו"ל

Love Diamonds השיקה אתר אינטרנט אינטראקטיבי עם אפשרות להתאמה אישית של תכשיטים; החברה הוקמה על ידי משפחת יליזרוב, משפחת יהלומנים בעלת וותק של מעל ל-50 שנים בתעשיית היהלומים בישראל; לקולקציה הראשונה של החברה צולמה הדוגמנית נועם בוהדנה

מותג Love Diamonds משיק את פעילותו בישראל ובעולם באמצעות אתר אינטרנט אינטראקטיבי שבו ניתן להזמין תכשיטי זהב טהור משובצי יהלום עם אפשרות להתאמה אישית של כל תכשיט על פי מידה, סוג הזהב וגודל וצורת היהלום או יהלומים המשובץ בו.

אתר האינטרנט החדש הושק עם קטלוג צילומים של הדוגמנית הישראלית נועם בוהדנה שמדגמנת חלק גדול מהקולקציה של Love Diamonds לחורף 2021.

מייסדי אתר Love Diamonds הם משפחת יליזרוב – משפחת יהלומנים וותיקה ומוכרת בבורסה ליהלומים בישראל, מנכ"ל החברה הוא אליהו יליזרוב, יזם ויהלומן וותיק ומנוסה.

אליהו יליזרוב.

Love Diamonds משווקת תכשיטי זהב משובצים ביהלומים מתורבתים – יהלומי מעבדה המיוצרים בהליך מדויק במעבדות ייעודיות, ועוברים תהליך ליטוש זהה ליהלום אדמה ללא כל הבדל של איכות בין היהלומים כשעין אנושית אינה יכולה להבחין בין יהלום כרוי ליהלום מתורבת.

טווח המחירים באתר Love Diamonds נע בין כ-1,500 ₪ לטבעת  זהב טהור משובצת ביהלום מתורבת בגודל של 0.40 קרט ועד למחירים של עשרות אלפי שקלים לתכשיטים המורכבים ממספר רב של אבנים בגודל משתנה. האתר מאפשר הרכבה אישית של תכשיטים על פי בחירת הלקוח שיכול לבחור את צבע הזהב ואת סוג וגודל היהלומים המשובצים בתכשיט שהוא בוחר.

אליהו יליזרוב, מנכ"ל Love Diamonds אמר כי "החברה החדשה שהקמנו מאפשרת לכל לקוח לאהוב ללא גבולות ולרכוש תכשיט יהלום בהתאמה אישית ובמחיר תחרותי במיוחד. מן העבר השני, לקוחות המעוניינים במוצרים יוקרתיים, יכולים בעולם של היום לרכוש תכשיטים משובצים ביהלומים גדולים יותר בשל העלות האטרקטיבית של יהלומים מתורבתים לעומת מה שנהוג עד היום לשלם על יהלומי כריה. המודעות העולמית היום לנזקים של יהלומי כריה הפכו את היהלומים המתורבתים להיות הטסלה או הביונד מיט של עולם התכשיטים, להיות עם היוקרה, האיכות והנראות ובמקביל לא לפגוע בסביבה ולהימנע ממחלוקות שעלולים ליצור יהלומי כריה".

משפחת יליזרוב, משפחת יהלומנים ותיקה שפועלת בבורסה ליהלומים מזה כ-50 שנה ומתמחה במכירת יהלומים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

יהלום מתורבת הוא יהלום הגדל במעבדות ייעודיות ומיוצר באמצעות תהליך המדמה את היווצרותם של יהלומים בטבע. התהליך מתחיל בשימוש ב"זרעי יהלומים" טבעיים, סביבם מתגבש היהלום המתורבת. יהלום המעבדה הגולמי עובר תהליכי ייצור וליטוש זהים ליהלום האדמה.  התוצר מהתהליך הזה הוא יהלום מעבדה שזהה מבחינת כל תכונות החומר שלו, הכימי, הפיזי, קשיות החומר ובוודאי במראה ליהלום הנחצב במכרה מהאדמה. היהלום כולל תעודה גמולוגית המאשרת את האיכות והמאפיינים של היהלום המתורבת. 

החברה מתכוונת בשלב הראשוני למכור את מוצריה רק באתר האינטרנט של החברה, כשבעתיד נשקלת האפשרות להקים מספר חנויות. Love Diamonds מעניקה ליהלומים והזהב שהיא מוכרת אחריות לכל החיים. יהלומים מתורבתים נמכרים כיום במחיר נוח משמעותית ממחירי יהלומי אדמה, אחת הסיבות המרכזיות הן החסכון בעלויות הכריה העצומות ופערי התיווך המשמעותיים שקיימים ביהלומי אדמה.

הפוטנציאל הכלכלי של שוק היהלומים המתורבתים הוא עצום. יהלומים מתורבתים בעולם התכשיטים הם מוצר מקביל למוצרים כמו טסלה או ביונד מיט. מדובר במוצרים משתלמים ביותר לרכישה מבחינה כלכלית ובמקביל, אינם משאירים חותם על הסביבה. במקרה של יהלומים מתורבתים, הרוכשים שלהם חוסכים קודם כל כסף ולאחר מכן את ההשפעה הסביבתית השלילית של חציבת יהלומים מהאדמה ע"י כריתת עצים ופציעת כדור הארץ ומונעים ניצול של עובדים קשיי יום במדינות עולם שלישי שמבצעים את כריית היהלומים.

צילומים -יח"צ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

לונדון אנחנו מגיעים!

תיאטרון השעה הישראלי נבחר להציג 75 הצגות ילדים בפסטיבל הצגות בלונדון המתקיים לציון 75 שנה למדינת ישראל הצלחה ישראלית תרבותית בלונדון. משלחת

קרא עוד »

הרגעים המתוקים.

רומן מפתיע על אימהות, על כאב, מסירות ואהבה. ספרה החדש של הסופרת וירזיני גרימאלדי אחת הסופרות המצליחות בצרפת, אשר ספריה תורגמו לעשרות

קרא עוד »