מסלול חוויתי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

זוכרים שהיינו לא מזמן ילדים? זוכרים את המשחקים ? קבלו משחק ניווט שמזכיר קצת את משחקי סימני הדרך וחפש את המטמון שהיינו משחקים בתור ילדים?

!
 "יש לאן" – משחק הניווט הסלולרי המקורי, טיול ופעילויות בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ. ניווט ואתגר עצמאי, כייפי ומגבש לכל המשפחה.

"יש לאן" היא חברה למשחקי ניווט סלולריים מקוריים ומאתגרים המיועדים לוועדי עובדים, חברות, נוער, בתי ספר ומשפחות. המשחק הייחודי שפיתחנו מאפשרת לתפעל אירועי ניווט מגבשים וחווייתיים בזמן אמת עם עד מאות משתתפים. במשחקי הניווט למשפחות השתתפו עד היום למעלה מ-5,000 משפחות .

וממש חדש!

החברה הוסיפה אתרי משחק חדשים ומאתגרים וגם פיצ'ר חדש בו המשתתפים יכולים לצפות במסלול אותו הם עברו לאורך המשחק על גבי מפה חיה.

"יש לאן", מיזם הניווט של ישראל, האפליקציה המקורית –הבהר?

פעילות משפחתית, מומלצת במיוחד, לטיול בטבע בשילוב משחק משימות וניווט. המשחקים של "יש לאן" פעילים בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ, ממטולה עד אילת. בכל משחק, לאורך המסלול המטיילים מקבלים משימות, חידות ושאלות מרתקות דרך האפליקציה בנייד. משחק הניווט משלב אתגר, גיבוש משפחתי וכיף עם תוכן איכותי, ערכים וידיעת הארץ.

למי נועד המשחק?

המשחק נועד למשפחות או לקבוצות. כאשר הניווט נעשה באופן עצמאי לפי המיקום שבוחרים בארץ וכמובן כל אחד בזמן שמתאים לו. (ישנם ניווטים שניתן לעשות גם בשעות החושך)

משך הפעילות ?

כשעה וחצי לניווט רגלי וכשלוש שעות לניווט רכוב. בכל משחק כשמונה נקודות/ תחנות ובכל נקודה מספר חידות או משימות. מכשיר טלפון או טאבלט ראשי מובילים את המשחק ובנוסף, קיימת גם אפשרות של שיתוף מסך כך שכל משתתף יכול לצפות במסך שלו.

הפיתוחים הייחודיים באפליקציה?

סיכום המסלול אותו עברנו במשחק על גבי מפה חיה, טבלת סיכום שבה המשתתפים יכולים לראות את המיקום שלהם ביחס לשאר משתתפי המשחק, סרטון מזכרת של התמונות שצולמו במשימות במשחק וכלי התצפית במציאות רבודה שבו ניתן לזהות את הישובים ונקודות העניין החשובות בסביבה וכך כל המשפחה לומדת להכיר ולזהות מקומות בארץ ולא רק את הנקודה שבה בחרה לשחק.

קיימים עוד טיפים?

בוודאי.משפחות שמטיילות ביחד יכולות להזמין כמה ערכות ולהתחרות ביניהן. המסלולים, למרות שנבחר אותו אתר הניווט, יהיו מעט שונים. בסוף המשחק יכנסו המשתתפים לטבלת דירוג כשהציון שיקבלו הינו שיכלול של קצב ההתקדמות וממספר השאלות שענו נכון- הטוב ביותר מנצח!

טיפ נוסף?

לתת בכל תחנה לאחד מהילדים להוביל את המשימות. זה מטיל עליהם אחריות, תורם להם לתחושת בגרות ושסומכים עליהם, ובעידן טכנולוגי, אוריינטציה וכיוונים הם כישורים שחשובים להתפתחות ילדים, לחבר בין תמונה לשטח, ולהבין היכן נמצאים במרחב.

כמה משפחות השתתפו עד היום במשחקי הניווט ?

במשחקי הניווט למשפחות השתתפו עד היום למעלה מ-5,000 משפחות ומכאן יוצאת הקריאה "בואו גם אתם לקחת חלק ".

יותר מ-30,000  משתתפים לא טועים ! האומנם?

המשחק ידידותי למשתמש וקל לתפעול. משך הפעילות כשעה וחצי לניווט רגלי וכשלוש שעות לניווט רכוב. בכל משחק כשמונה נקודות/ תחנות ובכל נקודה מספר חידות או משימות. מכשיר טלפון או טאבלט ראשי מובילים את המשחק ובנוסף, קיימת גם אפשרות של שיתוף מסך כך שכל משתתף יכול לצפות במסך שלו.ירועים


 "יש לאן" – משחק הניווט הסלולרי המקורי, טיול ופעילויות בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ. ניווט ואתגר עצמאי, כייפי ומגבש לכל המשפחה.

תמצאו אתרי משחק חדשים ומאתגרים וגם פיצ'ר חדש בו המשתתפים יכולים לצפות במסלול אותו הם עברו לאורך המשחק על גבי מפה חיה.

לקוח שמעוניין במשחק?

הניווט הסלולרי נכנס לאתר:  www.nivut.co.il  בוחר את המקום בארץ, מבין עשרות אפשרויות ביניהם : זיכרון יעקב, רמת הגולן, נווה צדק, יער בן שמן, ועוד, ורוכש ערכה.

לאחר ההזמנה באתר, מקבלים למייל מפה, הנחיות וברקוד לסריקה באפליקציה. מאותו הרגע יכולים לצאת ולהתחיל לשחק ולנווט עם המשפחה באופן עצמאי באתר שנבחר בכל יום ובכל שעה שמתאימים מבלי שום צורך בהזמנת מקום או כל תיאום מראש.

חפשו בגוגל "יש לאן משפחתי" | אתר: www.nivut.co.il או היכנסו לעמוד הפייסבוק : יש לאן משחקי ניווט סלולרים .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »