כאן שם, ועכשיו מעבר לים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

חווית צפייה לכוווולם.

איש הקולנוע והעסקים משה אדרי משיק את שירות הסטרימינג Screen iL שיציע לישראלים שחיים בחו״ל גישה חוקית ומתקדמת לערוצי התוכן המובילים בישראל

השירות החדש: מציע לישראלים בעולם אלטרנטיבה חוקית מתקדמת לשירותי צפייה פיראטיים ועברייניים במסווה חוקי המסכנים את המשתמשים ללא ידיעתם שהוצאו נגדם צווים מטעם גופי אכיפה בינלאומיים ובתי משפט

מדברי משה אדרי, מייסד שותף ויו״ר דירקטוריון החברה: "אנו נרגשים להשיק היום את חווית הצפייה שתביא את בשורת התוכן הישראלי אל סלון ביתם של מיליוני ישראלים ברחבי העולם באופן חוקי. נכון להיום, לא קיים שירות דומה המציע באופן חוקי לכמיליון וחצי ישראלים המתגוררים מעבר לים להנות מתכנים ישראלים, הן בצפייה ישירה והן בשירותי VOD".

שירות Screen iL מציע חווית סטרימינג מתקדמת לערוצים המובילים בישראל כולל ערוצי קשת 12, רשת 13, ערוץ הילדים, ערוץ הקולנוע הישראלי, וערוצי אוכל מוזיקה וחדשות מקומיים נוספים לצד שירות Catch-Up חדשני המאפשר לחזור ולצפות בכל התכניות ששודרו בשבעת הימים האחרונים בלחיצת כפתור.

מדברי בן ברנר, מייסד-שותף ומנכ״לScreen iL : "לכל ישראלי החי בחו״ל קיים הצורך לפתוח טלוויזיה ולצפות בערוצים ובתכנים באופן פשוט ׳כמו בארץ׳;  בלי לחפש תכנים, בלי לעבור שירותים ובלי להסתבך עם טכנולוגיה  – פשוט לראות טלוויזיה באופן חוקי ונוח. Screen iL הוא שירות סטרימינג חדש וראשון מסוגו בעולם שייצרנו במיוחד עבורם, והוא מלא בתכנים הכי מבוקשים על-ידם: כל הערוצים המובילים בלייב ולפי השעון שלהם, הסדרות החמות, כל הסרטים הישראליים החדשים ביותר וסרטי הקאלט, ולהורים- תכנים בעברית כדי לשמר את התרבות והשפה. זו הפלטפורמה הגלובאלית הראשונה שקיבלה את זכויות השידור מהערוצים והמפיקים המובילים בישראל. אין לי ספק השירות החדש יחולל מהפיכה ברמת החשיפה של התוכן הישראלי בעולם".

לצד הערוצים, מציע השירות גם ספריית VOD ענקית של למעלה מ-2,500 סרטים סדרות ותוכניות כולל כל קטלוג הקולנוע הישראלי, מסרטי הקאלט, הסרטים הפופולריים לאורך כל התקופות ועד הקולנוע העכשווי המשגשג.

להורים המגדלים את ילדיהם הישראלים בחו״ל, השירות מציע את ערוצי הילדים המובילים: ערוץ הילדים, ערוץ כוכבי הילדים וקטלוג VOD של אלפי כותרים של כוכבי הילדים וסדרות הילדים והנוער מבית ערוץ הילדים ו ZOOM המופקות בישראל כדי להעניק לילדכם את חווית הילדות הישראלית וגידולם על ברכי השפה העברית. קלטות חגי ומועדי ישראל כולל כל שירי נוף ילדותנו, הפסטיגל וסדרות הנוער שהופכות לשיחת היום בקרב כל הילדים בארץ. בכל רגע נתון קיימים ב Screen iL כ-5,000 תכנים הניתנים לצפייה הכוללים תכני VOD ותכניות נדחות.

עלות השירות: כל ישראלי המתגורר בחו"ל יוכל ליהנות משירות Screen iL בעלות קבועה של 19.99 דולר לחודש. המחיר כולל צפייה בכל התכנים, גישה לאפליקציה המתאימה כמעט לכל טלוויזיה חכמה, Apple TV, סטרימרים ומכשירים ניידים והוא זמין לשלושה משתמשים לצפייה בו זמנית.

צפייה ומכשירים תומכים: בשירות Screen iL ניתן לצפות בכל דרך ובכל מכשיר בעולם מחוץ לישראל באופן חוקי.

ניתן להירשם לשירות דרך האינטרנט www.screenil.com

השירות חסום לצפייה בארץ וניתן לצפות בו רק מחוץ לישראל!

השירות החדש נבנה עבור Screen iL על ידי חברת SeaChange International, Inc International  (NASDAQ: SEAC),  ספקית מובילה של פלטפורמות סטרימינג המשמשות את מפעילי המדיה ובעלי התוכן ברחבי העולם

התכנים ב-Screen iL:

  • ערוצים חיים (כולל 7 ימי Catch-Up):

קשת, רשת, ערוץ i24 News, ערוץ הקולנוע הישראלי, FOODY, ערוץ הילדים, ערוץ כוכבי הילדים, ערוץ 24 ומוזיקה  IL.

  • חדשות: צפייה בלייב בכל מהדורות החדשות של כל הערוצים המסחריים, צפייה במהדורות המובילות ובכל תוכניות האקטואליה גם לאחר שידורם בזמן המקומי בכל מקום מעולם.
  • כל תכניות הפריים טיים המשודרות בקשת וברשת. הפסדתם? ניתן לצפות ב Catch up עד 7 ימים אחרי השידור. בנוסף, חדש מחוץ לישראל: כל תכניות האוכל והמתכונים מבית FOODY ערוץ הבישול הישראלי החדשני.
  • סרטים ישראליים:  כ-300 סרטים ישראליים חדשים מכל הזמנים קולנוע ישראלי עכשווי – הערת שוליים, ישמח חתני, איים אבודים, מילים נרדפות, מחילה, למלא את החלל, ביקור התזמורת, לצד קאלסיקות  ישראליות-  גבעת חלפון אינה עונה, מציצים, אלכס חולה אהבה, השוטר אזולאי, שלאגר וכל סרטי  אסקימו לימון והקאלט לדורותיהם.
  • ילדים: סדרות הילדים והנוער מבית ערוץ הילדים (או בוי, האי, הפיג׳מות) ומספריית ערוץ ZOOM  (שבט צוצלת, אמא מביכה) ספריית VOD של כל כוכבי הילדים, קלטות ילדים, הצגות ילדים, שירי ילדות, חגים ומועדים, וכל תכני הפסטיגל לדורותיו כולל My פסטיגל אירוע הפסטיגל הגדול של שנת 2020
  • סדרות ישראליות: כ-70 סדרות מקשת, רשת ומפיקים ומפיצים עצמאיים (טדי הפקות, ארמוזה פורמטס וגופי הפקה נוספים) בין היתר ניתן למצוא בקטלוג גם סדרות קאלט אל-מותיות כמו החמישיה הקאמרית, הבורגנים, שמש, הקודמיסטור ולראשונה בשירות סטרימינג – מערכוני שלישיית הגשש החיוור

מי עומד מאחורי המיזם?

Screen iL הוקמה על ידי בכירים מעולם הטלוויזיה והקולנוע הישראלי שהתגוררו בעבר או עדיין מתגוררים בין קהילות ישראליות מחוץ לארץ. משה אדרי- מייסד שותף ויו״ר הדירקטוריון של Screen iL הוא מפיק הסרטים הגדול בארץ. משה הוא האב הרוחני של הקולנוע הישראלי, מייסד מתחמי הקולנוע ״סינמה סיטי" והבעלים של ערוצי שידור רבים ביניהם בייבי TV, ערוץ 24, ערוץ הכוכבים, והפסטיגל לדורותיו.

בן ברנר – מייסד שותף ומנכ״ל, ממייסדי שירות ה- VOD בישראל, הקים את שירות HOT VOD, אחריו הקים את שירותי ה-VOD בחברת (UPC (Liberty Global בכל מרכז וצפון אירופה. בתפקידו האחרון הקים בן את שירות סלקום TV. אלברטינו (טינו) מטלון מייסד שותף מנהל שיווק וכספים.  טינו, נצר למשפחת מטלון, מהאבות המייסדים של הקולנוע בישראל (חברת א.ד מטלון), היה שותף בהקמת בתי קולנוע בארץ  ועסק בעברו בהפקות סרטים עצמאיים בלוס אנג'לס והתמחה בשיווק אונליין.

אלברטינו (טינו) מטלון מייסד שותף מנהל שיווק וכספים.  טינו, נצר למשפחת מטלון, מהאבות המייסדים של הקולנוע בישראל (חברת א.ד מטלון), היה שותף בהקמת בתי קולנוע בארץ  ועסק בעברו בהפקות סרטים עצמאיים בלוס אנג'לס והתמחה בשיווק אונליין.

יניב גרינולד- מייסד שותף, מכהן כיום כסמנכ״ל בכיר של שירות VIDAA באטלנטה ארה״ב, חברת בת של  Hisense. בתפקידו הקודם היה סמנכ״ל הטלוויזיה של סלקום וחבר הנהלת החברה. יואב מגד- מייסד שותף – איש עסקים, בין תפקידיו הנוכחיים מכהן כנשיא חברת Traffilog אמריקה, ובעברו היה שותף בייסוד פלטפורמה טלוויזיה לישראלים בחו״ל. בני מנשה- מייסד שותף, יזם מוזיקה וטלוויזיה, ומראשוני המפיקים שהבינו את הפוטנציאל בשירותי הסטרימיניג הדיגטליים. הוא הבעלים של הלייבל ״ארומה מיוזיק״, ומפיץ ומנהל אישי של טובי האמנים המוזיקליים בישראל. הוא הבעלים של ערוץ המוזיקה הים תיכוני בישראל (ערוץ 25).

בתמונות:

  1. משה אדרי, מייסד שותף ויו״ר הדירקטוריון screen il- צילום רפי דלויה
  2. בן ברנר, מייסד שותף ומנכ״ל screen il- צילום גלה דרין
  3. טינו מטלון, מייסד שותף screen il- צילום קטיה מטלון

.     מערכת screen il בתצוגת טלוויזיה- קרדיט יחצ 

   מערכת screen il בתצוגת טאבלט+ סמארטפון- קרדיט יחצ 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »