כבר מתחילים לראות איך האירועים התרבותיים מתחילים לחזור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בחמישי התקבצו במוזיאון נחום גוטמן לאומנות בתל אביב צאצאי אנשי ספר, רוח, פוליטיקאים ואושיות מפורסמות שעשו היסטוריה במדינת ישראל ,לאירוע   פתיחת תערוכה חדשה ומדוברת "כל המשפחות המאושרות", אשר חושפת  צילומים נדירים  של אנשי ציבור שצולמו בשנות ה- 70 וה- 80 של המאה ה- 20 בבתיהם, כמו: צילומי  משפחת נשיא המדינה חיים הרצוג, הרמטכ"ל מוטה גור, הסופר והבמאי אפרים קישון, שחקנית התיאטרון חנה רובינא.

בנוסף, נחשף לראשונה באירוע ציור של משפחת אצולה צרפתית, יצירה של דוד ניפו:  אשר עמל ב – 3 שנים האחרונות על דיוקן של משפחת הנסיך פייר ד'ארנברג. חברו הקרוב של  פייר ד'ארנברג , איש העסקים   רוני פורר,  אשר  הקריא ברכה  בשם הנסיך שאמר: "לצערי  הייתי  אמור להגיע לישראל להיחשף לראשונה לדיוקן משפחתי אך נאלצתי  לבטל בשל מגפת הקורונה". לדבריו: "היכולות של האומן דוד ניפו הן באמת יוצאות דופן. אני מופתע כיצד הצליח למזג את האור השונה בכל עשרות שעל פיהן עבד" .

הגיעו להציץ במשפחות המאושרות:  יצחק (בוז'י) הרצוג (בנו של חיים הרצוג) ורעייתו מיכל,  רננה קישון – ביתו של אפרים קישון, ד"ר ציפי ויגאל לנדאו, דוד  ומיכל פורר, אבי וירמה מיכאלירונן ואורלי אשכנזי, עו"ד נחום פיינברג, סמדר נימרודי, אורית אפרתי, ורד אילני, האמן דוד ניפו, חמי גוטמן ורעייתו רותי, האמניות  יעל רוזן ואלה ברק, אוצרת התערוכה ומנכ"ל המוזיאון מוניקה לביא, רוני פורר, ציפי ואפרים קונדה,  ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »