בריאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

על פי המגזין היוקרתי ניוזוויק. בישראל שיבא במקום הראשון !!!

עוד הישג לחדשנות הישראלית: שיבא בצמרת בתי החולים החכמים בעולם על פי דירוג המגזין האמריקאי היוקרתי Newsweek.

זה שלוש שנים ברציפות שהמרכז הרפואי שיבא נבחר על ידי המגזין האמריקאי Newsweek לרשימת ה-TOP 10 העולמי של בתי החולים. כעת קוטף בית החולים הישג נוסף, כשנבחר לאחד מבתי החולים בצמרת בתי החולים החכמים בעולם לשנת 2021.

שיבא נבחר במקום 13, לצד בתי חולים מובילים בעולם כמו Mayo clinicCleveland ClinicMassachusetts General Hospital The Mount Sinai Hospital. בסך הכול נסקרו 250 בתי חולים. ברשימה מופיעים 4 בתי חולים ישראליים, ושיבא הוא הראשון בהם.

בתי החולים נמדדו, בין השאר, על יישום בינה מלאכותית בהליכים רפואיים, טלה-רפואה ודיגיטציה בתחומים שונים כמו הדמיות. פרמטרים אלה ונוספים נמדדו גם על פי חוות דעתם של גורמים בתוך ומחוץ לבתי החולים וראיונות עם מומחים בתחום בתי חולים חכמים.


לקריאת הכתבה ב"ניוזוויק" לחצו על התמונה:

שיבא נבחר לצמרת בתי החולים החכמים בעולם

פרופ' איל צימליכמן, סמנכ"ל רפואה וחדשנות בשיבא, אומר כי במהלך מגפת הקורונה שיבא ערך ועשה התאמות מהירות כדי להמשיך ולטפל הן בחולי הקורונה והן בשאר החולים. המרכז הרפואי השתמש בטכנולוגיות מתקדמות ובטלה-רפואה שהבטיחו את הרצף הטיפולי גם מרחוק.

"בעידן שבו הגבולות ברפואה הפכו וירטואליים, כך גם הגבולות בין האקדמיה לקליניקה, בין הבית לבית החולים, בין תעשיות ויזמים לשדה הקליני, בין הבינה האנושית לבינה המלאכותית", קובע פרופ' צימליכמן. לדבריו, "כבית חולים חכם מוביל בעולם, שיבא משלב ברפואה טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך של בינה מלאכותית, מציאות רבודה ורובוטיקה, שירותי טלה-רפואה הניתנים במסגרת בית החולים הווירטואלי הראשון בישראל שיבא BEYOND ושיתופי פעולה עם חברות הזנק, שהוכיחו את עצמם במיוחד במהלך מגפת הקורונה ומוכיחים גם כיום את החשיבות של בית חולים חכם בהבטחת הרצף הטיפולי ומתן הרפואה המתקדמת ביותר בכל עת, בכל מקום, לכל אדם".

פרופ' יצחק קרייס,מנהל המרכז הרפואי שיבא: "כבית חולים ב-TOP 10 העולמי, מתפקידנו לעצב את פני רפואת העתיד. אני גאה ושמח בזכות של שיבא להיות בצמרת העולמית של בתי החולים החכמים, ובחוקרינו ורופאינו המטביעים את חותמם ברמה הלאומית והבינלאומית".


בזכות מה זכינו? כמה דוגמאות חכמות


אשפוז בית של שיבא BEYOND 

קראו על התחליף הנוח והבטוח לאשפוז במחלקה פנימית
 

אשפוז ביתרובוט דה וינצ'י המתקדם ביותר

קראו על השימוש ברובוט לניתוחים בשיבא
 

רובוט לניתוחיםחדר חכם ליולדות

בואו לחוות את חדרי הלידה החכמים בשיבא יולדות
 

חדר לידה חכם

מציאות מדומה

איך מקלה מציאות מדומה על בדיקות בילדים
 

משקפי מציאות מדומה בבדיקות ילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »