מיוחד וגם שונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מי שמכיר אותי יודע שנפשי יוצאת תמיד למי שהכי מיוחד ,והכי הכי שונה.

למרות שאני לא נוהגת לעיתים לראות את השונה. קבלו את הבובה מיס Mistake,

שכשמה כן היא – טעות אחת גדולה. היא אמנם לא מושלמת, אבל בהחלט מתוקה. הבובה נוצרה עבור ילדים ואלו הצעירים בנפשם, ובאה במטרה להזכיר לנו שמותר לטעות ועלינו לקבל את הטעויות שלנו. ואני רואה בה גם אפשרות לעוד תחום לקבלה .השונים והמיוחדים.

מאחורי הבובה  "טעות" שנוצרה על ידי מיירה אזנזה, אומנית ובובנאית, שאליה חברה חגית סגל אשת עסקים ישראלית המגיעה מתחום החינוך והעיצוב שגרה באוסטין טקסס.   ההשראה להכנת הבובה קיבלה מיירה מקרן, בתה בת ה-10  , שנהגה לקרוע את הציורים שהיא ציירה כי הם "טעות מטופשת". מיירה רצתה לעזור לקרן ויצרה את הבובה ״טעות״. היא קיוותה שהבובה תלמד את קרן להעריך את הטעויות שלה, ולהבין שהן חלק חשוב בתהליך הלמידה. כיום הבובה משווקת בתפוצה רחבה ומסייעת לילדים רבים בזמן מאוד קצר, על ידי הפצת גישה חיובית לטעויות וזאת באמצעות ניוזלטר חודשי ואתר המקדם תכנים בנושאים מגוונים הקשורים לתחומי חיים נרחבים ומותאמים לילדים, הורים, מטפלים, אנשי חינוך ועוד.

מי היבואן ?

היבואן הבלעדי בארץ לבובה הוא א.ר.ם, המרכז הרפואי הרב-תחומי לרפואת א.א.ג, אסותא רמת החייל.

למה ומדוע?

כארגון שמטפל בבני אדם, אחד הערכים החשובים לא.ר.ם הוא ההתבוננות, הבדיקה וההכרה בטעויות. כאנשי מקצוע רואים בא.ר.ם אחריות לבחון שוב ושוב את החלטותיהם, וכשמזהים טעויות – להודות וללמוד מהן.

 עוד על הבובה:

הבובה "טעות" היא בובת פרווה העשויה בד נעים, בגודל 50 ס"מ. היא מגיעה ארוזה בתוך תיק בד ייחודי שיצרו במיוחד עבורה בא.ר.ם. הבובה מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי וניתן לרכוש אותה בעלות של 150 ₪. המחיר כולל מנוי של חצי שנה לניוזלטר חודשי, מבית היוצר של Mistake הכולל תכנים הפונים לילדים, הורים ומטפלים. כל ניוזלטר מתמקד בנושא מסויים מכלל תחומי החיים וכולל מידע וטיפים להורים, סיפור מקורי לילדים, מערכי שיעור למורים, ראיונות עם אנשי מקצוע ומומחים בתחום, המלצות על ספרים, ראיונות עם סופרים, פעילויות לכל המשפחה ועוד.

 שאלתם קיבלתם!

להזמנת הבובה ניתן ליצור קשר בטלפון – 03-7645381, או במייל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

הגיבור שלנו ושל כולם.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

נשאר הפלא.

יד על הלב .את איתי פולישוק השחקן (המצוין) אני מכירה עוד כשהיה "ילד פלא" . עקבתי ,ואהבתי לראות אותו רוקד סטפס ,בקלילות,

קרא עוד »

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »