מקומי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

דודי שמואל!

כבר שנה! מי היה מאמין? דודי שמואל חזון ז"ל, האיש שלא הפסיק להתנדב, להיות איש משפחה לתפארת! כבר שנה שאתה לא אתנו. ביום רביעי הקרוב נפקוד את קברך, רינה רעייתך האהובה, אבי בנך ,מיכל (שמואלי)בתך, וניב ז"ל שצמוד אליך מחלקת הקבר שלו ומציץ לחלקת הקבר שלך. רעייה כלתך, רן חתנך, נכדייך, והנינות שתיים נעמי ואמה. כן גם נין יש לך אלון .כל כך הייתי גאה בך, הערצתי את אישיותך, כמה גאווה כשהיינו יחדיו בוועדת תרבות, ועוד כמה וועדות כאלה. בשבילי היית שמואליק ולי קראת חוהלה .עדין לא נפרדתי ממך שמואליק שלי. הרי מיום שפקחתי עיניי היית דוד שמואליק, עם דודה רינה , במותך דוד שלי אהוב, סגרת לי סופית את רשימת אלה שאינם עוד אתנו ..כן כולם.. ואתה עכשיו שם אתם .קשה לי תבין. קשה לי מאוד. לא מעכלת שאתה לא אתנו. ואין יום שאתה לא מגיע אלי במחשבות שצצות ועולות. אז אם אתה פוגש שם את כולם, בבקשה אל תשכח לשלוח להם את אהבתי, ואת געגועי. וניפגש בסוף אתה הרי יודע. שלך לנצח נצחים חוהלה.

מתוך כתובים שהעלתה אמש מיכל שמואלי חזון :שהצטרפתי לאבא בהלוויה לחבר לפני קצת יותר משנה, אמרתי לעצמי, שאחרי אבא ילכו המונים. התלמידים שלו מחגור כולל 2 רמטכ"לים, הילדים והמדריכים מהקייטנות הרבות שניהל והפעיל לפני שנים רבות. התלמידים והמורים מתוכנית "הילה" שהוא יזם, הקים, ניהל והציל ילדים רבים שהמערכת "ויתרה" עליהם והוא נלחם שהם יזכו ללמוד. חשבתי על העמותות הרבות בהן התנדב, על ההורים השכולים שהוא הנחה בקבוצות תמיכה וגרם להם לקום ולהמשיך בחיים למרות שנדמה שלא יוכלו לעשות זאת. הרהרתי בפעילויות שהוא היה חלק מהן לאחר שניב ז"ל נהרג. "יד לבנים", העמותות להנצחת חללי הקשר והנח"ל וגם המשפחות השכולות שהוא ביקר לפני יום הזיכרון עם ראש עיריית פתח-תקווה. ולכל אלה הצטרפו במחשבות האנשים הרבים שהכירו אותו, שזכו לשמוע אותו שר "קרב יום", האנשים שהוא נגע בהם בליבו הרחב ובכל העצמה שהייתה בו .לפני כמעט שנה את אבא ליווי מספר קטן מאוד של אנשים. מגפת הקורונה שינתה את כל התוכניות. השנה, אני מדמיינת שאולי אותם רבים שנמנע מהם לחלוק לאבא כבוד אחרון, יצטרפו אלינו באזכרה

. זוהי מודעת האזכרה שפרסמה המשפחה! בשנה שעברה, לא יכולנו להזמין את הקהל ללוות את שמואל בדרכו האחרונה. אם הכרתם את שמואל, איש המשפחה, המורה, המתנדב, המנהיג ורודף השלום, הנכם מוזמנים להצטרף אלינו.

אזכרה במלאת שנה לפטירתו שלשמואל חזון ז" לנעלה לקברו ונתייחד עם זכרו ביום רביעי טו' סיון תשפ"א 26/05/2021 בשעה 17:30בבית העלמין סגולה פתח תקוה, סמוך לחלקה הצבאית אישתו-רינה חזון ובנו – אבי ורעיה חזון ביתו – מיכל ורן שמואלי נכדיו, ניניו וכל המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »