ננו המוזיאון החדש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

סיורים וסדנאות מיוחדות לכבוד חנוכה למשפחות וילדים במוזיאון החדש, מוזיאון ננו :

מוזיאון פטר לאמנות ולמדעי הננו , הממוקם במכון לננו טכנולוגיה באוניברסיטת בר-אילן מזמין משפחות וילדים בחג החנוכה לשלל פעילויות וסיורים מרתקים : ביקור במוזיאון ננו הוא זירת התרחשות המאפשרת דמיון, פיענוח ויצירה באמצעות מדע ואמנות.

 סדנת אורִ-גמי

מתי:    1.12, 3.12,  6.12

שעות: 10:30, 12:00, 14:00

נתחיל בסיור קצר במוזיאון במהלכו נכיר את מחקריה של פרופ' עדי סלומון היוצרת/ מחוררת / מהנדסת  חורים זעירים המעבירים אור כמו אנטנות, נלמד על מבנים החוזרים על עצמם ויוצרים ריצופים במגוון תחומים בחיינו: בטבע, במדע וטכנולוגיה ובאמנות . נבקר ביצירתו של האמן מחמוד קייס וניצור פסל משחקי ההופך מדו ממד לתלת ממד ברגע.

צילום יוני רייף.

פרטים נוספים:

הסדנא לילדים בגילאי 8 ומעלה

מחיר 55 ₪. הורה מלווה ללא עלות

כרטיסים :

צילום יוני רייף.

 סדנת בעקבות השמש

מתי: 2.12

סדנה בשעה 10:00 לילדים בגילאי 5-7

סדנה בשעה  12:00 לילדים בגילאי 8 ומעלה

איך יוצרים בעזרת אור השמש ? ומה קורה למלח כאשר הוא נחשף לאור?  נתחיל בסיור קצר במוזיאון במהלכו נכיר את  עבודתה של חוקרת הגבישים ד"ר גילי כהן תאגורי והאמנית קרוליין מקסוול באמצעות פיסת נייר אחת וכמה טיפות מים . נמשיך במסע אל עולם הקסם הצילומי ,"נלכוד" קרני שמש ונדפיס אותם .

פרטים נוספים:

מחיר 55 ₪. הורה מלווה ללא עלות

כרטיסים : https://bit.ly/NaNoTickets

סיור מוזיקלי לכל המשפחה

מתי :  5.12 בשעה 16:30

מסע מוזיקלי באמצעות 16 נגני כינור יסביר את תיאוריית הכאוס. היצירה המוזיקלית שהיא גם ניסוי מדעי תדגים איך מוזיקה היא כלי להבנת תקשורת אנושית ואיך היא משפיעה על תחומי החיים השונים : החל מהתפשטות מגפות, ועד לסנכרון בין מכוניות אוטונומיות שנעות בעזרת בינה מלאכותית. הסיור המוזיקלי ייערך בחלל שהוא כיפה  גאודזית. יעביר את הסיור ד"ר אלעד שניידרמן, אמן סאונד ששיתף פעולה עם החוקר פרופ' מוטי פרידמן.

פרטים נוספים :

מיועד לכל המשפחה

מחיר: 30 ₪

כרטיסים :https://bit.ly/NaNoTickets

סדנת מותחים גבולות

מתי: 30.11 שעות: 12:00, 14:00

סדנה בה נגלה איך המוח שלנו עובד, נגלה את סודות הנוירון הגדול שנפגוש במוזיאון ונלמד על גמישותו של המוח וכיצד הוא פועל, וניצור בעזרת גומיות משרדיות את מערכת העצבים שלנו . סדנה בעקבות שיתוף הפעולה בין חוקרת מערכת העצבים פרופ' אורית שפי לבין האמנית ורדי בוברוב.

צילום תמונה ראשית יוני רייף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

לונדון אנחנו מגיעים!

תיאטרון השעה הישראלי נבחר להציג 75 הצגות ילדים בפסטיבל הצגות בלונדון המתקיים לציון 75 שנה למדינת ישראל הצלחה ישראלית תרבותית בלונדון. משלחת

קרא עוד »

הרגעים המתוקים.

רומן מפתיע על אימהות, על כאב, מסירות ואהבה. ספרה החדש של הסופרת וירזיני גרימאלדי אחת הסופרות המצליחות בצרפת, אשר ספריה תורגמו לעשרות

קרא עוד »