נפגשים במוזיאון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
צילום: נועה אייזנשטט.

המאיירים מאיה ויהודה דביר מגיעים לשיח גלריה ומפגש מעריצים.

המדיטק והמוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס מארחים את המאיירים הישראליים המצליחים בעולם מאיה ויהודה דביר לשיח גלריה בתערוכה המוצגת בימים אלו במוזיאון
"חיים שלמים, פריים אחד"

המפגש יתקיים ביום שלישי, ה- 22.03.22 בשעה 19:00

מאיה ויהודה דביר, צמד היוצרים מאחורי one of those days מגיעים לתערוכה שלהם במוזיאון וזו הזדמנות נהדרת לפגוש אותם ולשמוע סודות מאחורי הקלעים של סיפור ההצלחה. לאחר ההרצאה יתקיים מפגש מעריצים וחתימות עם הזוג.

תערוכת "חיים שלמים, פריים אחד" של המאיירים הישראליים המצליחים בעולם עם למעלה מ-5 מיליון עוקבים באינסטגרם מציגה השתקפות לסיטואציות מחיי היומיום.

האיורים של מאיה ויהודה דביר מושתתים על החוויות מהיום-יום והסינרגיה ביניהם. האיורים של היוצרים מדגימים יכולת טכנית גבוהה וזוכים לפופולריות רבה בארץ וברחבי העולם, אך נראה כי מה שגורם לרבים להזדהות עמם הן האנושיות והכנות הנשקפת מהם. הקומיקס שלהם תורגם לשפות שונות וזכה לפופולריות רבה.


אוצרת התערוכה: מורן פרל קונסטנטין.

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס נותן מענה לעשרות אלפי חובבי המדיום, שזוכים לפעילויות מגוונות ועשירות. המוזיאון חושף את המבקרים לאמנות הקריקטורה על רבדיה, במטרה לקדם את ההכרה בקיומה ונחיצותה של הקריקטורה. בארכיון המוזיאון עשרות אלפי יצירות מקוריות, קטעי עיתונות וספרים פיזיים או דיגיטליים, שמורים ומאורגנים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של מוזיאונים לאמנות.

קישור לאירוע ולרכישת כרטיסים: https://bit.ly/3sKiyZC

עלות: 45 ₪ לכרטיס

שעות הפתיחה של המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס:

 ימי א' – סגור

ימי ב' – בין השעות: 10:00-13:00

ימי ג' – בין השעות: 17:00-20:00

ימי ד' – בין השעות: 10:00-13:00

ימי ה' – בין השעות: 17:00-20:00

ימי ו' – בין השעות: 10:00-14:00

ימי שבת – בין השעות: 10:00-15:00

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס: רחוב ויצמן 61 , חולון
טלפון: 03-6521849

הקמת המוזיאון היא פרי יוזמה משותפת של ראש עירית חולון, מוטי ששון, תיאטרון חולון ואיגוד הקריקטוריסטים הישראלי. כיום, המוזיאון הוא חלק ממתחם תרבות יוצר, מדיטק חולון, הכולל את מוזיאון העיצוב, סינמטק חולון, תיאטרון המדיטק, ספריית החומרים, המרכז לאמנות דיגיטלית ואת הספרייה המרכזית.

צילום: נועה אייזנשטט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

לונדון אנחנו מגיעים!

תיאטרון השעה הישראלי נבחר להציג 75 הצגות ילדים בפסטיבל הצגות בלונדון המתקיים לציון 75 שנה למדינת ישראל הצלחה ישראלית תרבותית בלונדון. משלחת

קרא עוד »

הרגעים המתוקים.

רומן מפתיע על אימהות, על כאב, מסירות ואהבה. ספרה החדש של הסופרת וירזיני גרימאלדי אחת הסופרות המצליחות בצרפת, אשר ספריה תורגמו לעשרות

קרא עוד »