עולות כתה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שלוש מנהלות חדשות הצטרפו למערכת החינוך היסודית בעיר!

שלוש מנהלות חדשות נבחרו בימים אלה ויצטרפו למערכת החינוך המצוינת של בתי הספר היסודיים בעיר. ראש העיר רמי גרינברג בירך את המנהלות החדשות והוסיף "מערכת החינוך בעיר פתח תקוה היא מהמתקדמות שיש! אנו משקיעים מיליוני שקלים מידי שנה בשיפוץ, בינוי, שיפור, הכנסת תכנים חדשים, ציוד משכולל, בניית מעבדות וכיתות ספח, מרחבי למידה מתקדמים וכמובן פדגוגיה מגוונת, חדשנית ומתקדמת. המנהלות החדשות המצטרפות לצוות המובחר של מנהלי ומנהלות מוסדות החינוך בפתח תקוה מביאות איתן ניסיון עשיר, חדשות ומוטיבציה גבוהה לקדם את בית הספר, לעודד עשייה ולמידה ולפעול בשיתוף עם הצוות והקהילה. אני מאחל להן הצלחה רבה!"

טלי טולדנו מנהלת האגף לחינוך יסודי בירכה את המנהלות החדשות וציינה בסיפוק כי מדובר בשלוש מנהלות מצוינות שללא ספק יוסיפו נדבך משמעותי ואיכותי למערכת החינוך העירונית.

הדר יהוד נבחרה לנהל את בית הספר "יסודות לאומנויות"

הדר בעלת תואר ראשון B.E.D בחינוך מיוחד ממכללת לוינסקי לחינוך ותואר שני M.A בניהול וארגון מערכות חינוך מהמרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה.

בנוסף היא מנחת קבוצות משימה באוריינטציה דינאמית מסמינר הקיבוצים ובעלת תעודה להדרכת הורים לפי גישת הסמכות החדשה ממרכז שניידר. 

הדר תושבת פתח תקוה, לימדה בבית החינוך פיקא מזה 14 שנה, כמורת שילוב וכסגנית מנהלת בית הספר. מאמינה בחיבור בין ביה"ס לקהילה,  שואפת לקידום מצוינות, גילוי וטיפוח יכולות הפרט ויצירת תשתית הולמת לצמיחה ולביטוי אישי של תלמידות, התלמידים וקהילת המורים.

בעשייתה החינוכית היא שמה דגש רב על טיפוח אקלים מיטבי בבית הספר, קידום הישגים לימודיים, חיבור ותרומה לקהילה, שותפות מיטבית עם קהילת ההורים העצמת צוותי החינוך תוך עידוד ליזמות ומתן אוטונומיה. הדר הוסיפה כי היא "רואה חשיבות רבה בטיפוח תחושת הביטחון והשייכות של התלמידות והתלמידים, שיאפשרו לכל אחד ואחת לממש את כישוריהם האישיים ולהביא לידי ביטוי את המצוינות האישית".

קרן צור הרוש נבחרה לנהל את בית ספר נווה עוז

קרן בעלת תואר ראשון בחינוך והוראה עם התמקצעות בתחום המתמטיקה ותואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, בעלת ניסיון עשיר ומגוון במערכת החינוך מזה כ-20 שנה.

בשנים האחרונות עבדה בתפקיד רכזת שכבה ורכזת פדגוגית והייתה חברה בצוות הניהול. 

במסגרת תפקידה הובילה בהצלחה תהליכי שינוי למידה, הוראה והערכה הכוללים למידה רב תחומית המותאמת לחיי היום יום ולמציאות המשתנה.

קרן שהינה תושבת פתח תקוה, מציינת כי "מגיעה לתפקיד הניהול בתשוקה רבה לקידום תהליכים חינוכיים, מתוך אמונה ומוטיבציה פנימית לעשייה משמעותית כדי לאפשר לתלמידים ולתלמידות למצות את יכולותיהם האישיות ".

קרן מאמינה כי יש לראות את הילד/ה מכל ההיבטים, להכיר את החוזקות של כל אחד ואחת ולפעול לקידום תחושת המסוגלות והכישורים שלה, זאת בעזרת הטמעת ערכים חשובים של אהבה וכבוד האדם, הדדיות וקבלת האחר, שוויון הזדמנויות ופיתוח מצוינות אשר בכוחם לעצב את דמות הבוגר של הילדים, כך שיהיו מאושרים, בטוחים ביכולותיהם וישפיעו השפעה מכרעת על חייהם ועל החברה הרחבה.

פיני, פנינה אלון נבחרה לנהל את בית ספר "עוזי חיטמן"

פיני, הינה אשת חינוך כמעט שלושה עשורים (28 שנים). בעלת שני תארי M.A , האחד בתכנון לימודים והערכה, והשני במנהל ומדיניות החינוך. בוגרת תכנית מנדל למנהיגות בנגב, חברה פעילה ומשפיעה בצוות בוגרי התכנית. השנה גם סיימה לימודי ייעוץ ארגוני בבית ספר למנהלים "תפנית".

במהלך שנות עבודתה חינכה פיני לאהבת המדעים והובילה למצוינות בקרב סגלי ההוראה ותלמידיהם, ולמיצוי הכישורים הטמונים בהם. פיני יזמת, מתכננת ומלווה תהליכי הערכה מקדמי הוראה למידה דיגיטלית מותאמת אישית.

במהלך שנות עבודתה, השתלבה במגוון תפקידים במערכת החינוך בעיר אילת, בשלוש השנים האחרונות כיהנה כסגנית מנהלת מרכז פסג"ה ובשנת תשפ"א הצטרפה לצוות הדרכה של ראמ"ה.

פיני גדלה והתחנכה ברמת גן, בתום לימודי ההוראה העתיקה מגוריה לדרום והקימה שם משפחה. פיני מאמינה כי "ללמוד ולעולם לא להתמלא – זו חוכמה, ללמד ולעולם לא להתעייף – זו אהבה".

צילום-אלבום פרטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »