פצועי צהל הסיפור שלנו.

Share on facebook
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לקראת יום ההוקרה לפצועות ופצועי כוחות מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, המתקיים בי"ז בכסלו  (21.11.21) יוצאת אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל בקמפיין מודעות הבא להזכיר לכולנו כי הסיפור של פצועי צה"ל הוא הסיפור שלנו, החברה הישראלית.

בישראל חיים למעלה מ50,000 פצועות ופצועי צה"ל אשר שילמו בגופם ובנפשם למען בטחון מדינת ישראל ואזרחיה ושיקומם לשוב לחיים מלאים בחברה הישראלית נמשך שנים רבות ,ולעיתים לא נגמר לעולם. פצועות ופצועי צה"ל הינם מיקרו קוסמוס של החברה הישראלית וביניהם גם כאלו הזקוקים לסיוע בצרכים בסיסיים.

לפני כעשור החליטה ממשלת ישראל להקדיש יום ממלכתי לפצועיה ולקיימו בי"ז בכסלו. סביב תאריך זה בחרה אגודת הידידים לחבר את החברה האזרחית כולה למען פצועות ופצועי צה"ל בכדי לשוב ולתת להם את ההוקרה לה הם ראויים , החברות העסקיות המובילות בישראל נרתמו והודות למימונם יוצא הקמפיין לדרך, ביניהם: בנק הפועלים, קבוצת FOX, אלטשולר שחם, סמלת, תדהר, רשת מלונות סטאי, שופרסל, קבוצת דמרי, חברת RAPYD, יוניון מדיה, מולה הפקות וגרויטי בית פוסט.

הקמפיין עתיד לשטוף את ערוצי הטלוויזיה והדיגיטל וכולל תשדיר ייחודי ומרגש, אשר הופק בהתנדבות מלאה על משרד הפרסום גדעון עמיחי /  No, No, No, No, No, Yes בשיתוף פעולה עם הצלם זיו קורן, ארגון נכי צה"ל וארכיון דובר צה"ל ובעריכתו של חמי סלומון.

שיאו של הקמפיין בימי שידור מיוחדים בקשת 12 וברשת 13, במהלכם תינתן במה לפצועות ופצועי צה"ל מעוררי ההשראה לשתף את עם ישראל בתהליך שיקומם  מעורר ההשראה וחזרתם לחיים.

גם עולם התרבות התרגש מהמחווה הייחודית ואת התשדיר מלווה השיר "גיבור של אמא" הנכתב על ידי הזמר והיוצר משה פרץ (בניהולו של אמנון זנדני , בעלי זד איי הפקות) ומבוצע על ידי הזמר רביב כנר (טדי הפקות ויזמות בע"מ).

כולנו יחד נזכיר לפצועות ופצועי צה"ל כי אנו זוכרים ומוקירים אותם וכי החברה הישראלית כולה תמשיך לעמוד לצדם ולתמוך באלו ששילמו בגופם ובנפשם למען בטחון המדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

השקת הקליפ "מתוך חייו של איש" של מאיה בורשטיין במופע חגיגי של "רכיבה לילית" קברט נשי משוחרר – מסע בין ילדות תמימה לעולם הלילי האפל

השקת הקליפ "מתוך חייו של איש"
במופע חגיגי של
"רכיבה לילית"
קברט נשי משוחרר – מסע בין ילדות תמימה לעולם הלילי האפל

מאיה בורשטיין – שירה
שלי טל- גיטרה וקולות רקע
תסריט ובימוי קליפ: יגאל בורשטיין, צילום: איילה ברגר

קרא עוד »

ננו המוזיאון החדש.

סיורים וסדנאות מיוחדות לכבוד חנוכה למשפחות וילדים במוזיאון החדש, מוזיאון ננו : מוזיאון פטר לאמנות ולמדעי הננו , הממוקם במכון לננו טכנולוגיה

קרא עוד »

אורחים במלון.

מלון דן פנורמה חיפה אירח את השחקן אורי גבריאל השחקן אורי גבריאל עובד על הצגה חדשה בתאטרון הצפון ונמצא בחזרות אינטנסיביות בתאטרון

קרא עוד »

מיני פסטיבל בקרון.

מיני פסטיבל חנוכה בתיאטרון הקרון. הצגות ילדים יומיות, סיורי תיאטרון בגן הפעמון, תיאטרון סמטאות בשכונת ימין משה, סדנאות יצירה ואירועי חוצות בחינם

קרא עוד »