ציפור לאן את נוסעת?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מזג האוויר התבלבל ולחסידה – צִפּוֹר שמה – אין לאן לנדוד השנה.    האם תצליח לרפא את הנזקים שהסב האדם לאקלים?

 היעלה בידיה לתקן את הקלקולים בעונות השנה?

 צוות של זמרות וזמרים, שחקניות ושחקנים הצטרף לתזמורת ולרני גולן בקונצרט תיאטרלי קצבי וסוחף הבנוי משירים פרי עטה של שלומית כהן-אסיף, משוררת ומספרת ישראלית, כלת פרס ראש הממשלה שחיברה (עד כה) 70 ספרים וזכתה ב-18 פרסי ספרות.

איור שולי ווטרמן

בחרתי להציג את ההזמנה המיוחדת ,ולספר על החוויה המוסיקלית שחוו י. וא. בני הכמעט 7 שלקחו את ההורים לחוויה. וכך תארו אותה נרגשים." הקונצרט היה מקסים. קונצרט בליווי תזמורת.(התזמורת הפילהרמונית)עם צוות שחקנים ממש מקסים. הם ממש נודדים עם התזמורת בין עונות השנה. והייתה לנו חוויה מקסימה".

רני גולן – בוגר בית הספר רימון, בין הפרוייקטים שעשה : דיסק "בין קיץ לקיץ" שירי משוררים לילדים, כתיבת אופרה על פי טקסט של לאה גולדברג: בשר הילדים" ועוד. כן מעורב  בפרויקטים המשלבים אוכלוסיות מיוחדות, עבודה עם צעירי מקהלת " מורן" ועוד.

המנצחת- סיון אלבו בן חור סיימה תואר שני בניצוח בבית הספר ע"ש בוכמן מהטה,אונברסיטת תל אביב. משמשת כמנצחת ראשית של התזמורת האנדלוסית אשדוד. ניצחה על תזמורות רבות ביניהן: הקאמרית הישראלית, התזמורת הסמפונית של קפריסין, סינפונייטה באר שבע, התזמורת הסימפונית של פורטו ועוד..

במילה יותר מאחת? לחפש תאריכים נוספים לרוץ. ולא לשכוח את ההורים

טקסט: שלומית כהן-אסיף

מוזיקה: רני גולן

בימוי : שראל פיטרמן

סיוון אלבו בן-חור מנצחת

רני גולן פסנתר ושירה

עוד משתתפים במשחק ושירה :

עדי עזרא

עינת אזולאי

שיר אדלשטיין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »