קיבוץ גלויות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

"כמו פוסטר של יום העצמאות": אסתי מנהלת פיתוח עסקי בסניף הראשי בבני ברק – של הגיעה מאנגליה, נדיה היא אופרייטורית (מתפעלת תיירות), שעלתה מארגנטינה, דוד איש מכירות בשוק הדתי לאומי ובשוק הצרפתי, עלה מפריז,  פרלה היא סמנכ"לית בתחום התיירות הנכנסת, ועלתה ממקסיקו, לריסה מנהלת את מחלקת הספא, עלתה מרוסיה, פארה מהנהלת החשבונות, הגיעה מברזיל, לורנה היא עולה מוונצואלה, וגם עובדת כאופרייטורית.

ערב יום העצמאות ה-74 למדינה. 300 העובדים בחמשת סניפי קבוצת ג'נסיס תיירות– הם תמונת ראי של החברה הישראלית: יהודים וערבים, דתיים וחילונים (ואף חרדים), צברים ועולים חדשים.  

"במחלקת התיירות הנכנסת בסניף, מורכב כל הצוות מעולות חדשות ממדינות דרום אמריקה, והאווירה כיפית ומשפחתית", מספרת נדיה.

"עליתי לישראל בשנת 2014 מבואנוס איירס, כשהתקבלתי לעבודה בג'נסיס- נחשפתי לעולם חדש, שאני מאוד אוהבת. העבודה שלי היא להגשים לאנשים חלום, להביא אותם לביקור בארץ ישראל. טיול שלא ישכחו בחיים".

“הצוות הוא כמו משפחה, יש הרגשה טובה. נדיר למצוא חברה עסקית, שמשלבת עובדים מכל המגזרים, העדות והדתות”, אומר חאלד מיפו, שעובד בהנהלת החשבונות.

"בעבודה וביומיום- אני מדברת עם הבנות במחלקה באותה השפה. יש לנו את אותו ראש והאווירה היא דרום אמריקאית חמה", אומרת פרלה, שעלתה ממקסיקו, סמנכ"לית תיירות נכנסת".

"בקבוצת ג'נסיס תיירות כ-300 מועסקים בפריסה ארצית", אומר אמיר הלה, מנכ"ל הקבוצה (צבר, יליד ישראל). העובדים הם תמונת ראי של החברה הישראלית, וההרגשה היא של קיבוץ גלויות אמיתי, עם חיבור טבעי לתחום התיירות". 

דוד, שעלה מצרפת, מאחל לרגל יום העצמאות: "אחדות, שלום, שלווה והבנה בין כלל האזרחים”.  

  • צילום אמיר הלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

השתקפויות

פסטיבל קול המוסיקה בגליל העליון – "השתקפויות" 28 ביוני – 2 ביולי 2022, כפר בלוםכ-30 קונצרטים ואירועי מוסיקה; 9 מופעים ללא תשלום;

קרא עוד »

פגישה שכזאת.

ד"ר איתן יודילביץ, מנכ"ל קרן בירד (BIRD Foundation) נפגש בשבוע שעבר עם שגריר ארה"ב בישראל טום ניידס. הפגישה עסקה בכיצד קרן בירד

קרא עוד »

לתפארת מדינת ישראל.

כבוד והרבה הנחילו לנו סגן יובל דהן קצינה לוחמת בחיל התותחנים. ויצחק מנגיסטו המצטיין צוער בבה"ד 1.מסיירת חרוב. השניים מצטייני הנשיא ,שניהם

קרא עוד »