שיבא על המפה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
פרו"פ יצחק קרייס. בחברה טובה.

תחום הבריאות הוא המנוע הפנימי לשלושה מרכיבים בסיסיים – צמיחה כלכלית, שוויון ושלום". בדברים אלה פתח מנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופ' יצחק קרייס, את דבריו בנאום שנשא בפורום העסקים הישראלי המתקיים כעת באבו דאבי במסגרת ועידת Beyond Business שמובילים בנק הפועלים ומכון היצוא הישראלי.
"תחום הבריאות הוא הכוח המניע שתורם יותר מכל לשגשוג שלנו כחברה", אמר פרופ' קרייס, והוסיף כי "המשאב האנושי הוא זה המעניק טיפול רפואי מעולה והוא זה שמהווה קרקע פורה לרעיונות, מכשירים רפואיים חדשים, פטנטים ופתרונות חדשניים רבים".
עוד ציין פרופ' קרייס כי "אלה הם האנשים, בני האדם, שמשפיעים על הבריאות בכל הדרכים – על ידי יצירת משאבים חדשים, תעשיות, שווקים, יצוא ועוד – ברמה הלאומית והבינלאומית".
לדברי פרופ' קרייס, "תחומי הדיגיטציה והטלה-רפואה מאפשרים להפוך את כל שירותי בית החולים לזמינים לכולם, בכל מקום ובכל זמן". פרופ' קרייס סיפר כיצד במסגרת הסכמי אברהם, יצר המרכז הרפואי שיבא תוכנית הכשרה וחינוך מותאמת אישית לרופאי איחוד האמירויות.
"אנו מאמינים כי רפואה ומדע הם נטולי גבולות ופוליטיקה", סיכם פרופ' קרייס, "זוהי רק ההתחלה – צעד קטן עבור עמיתינו הרופאים באיחוד האמירויות, אבל צעד ענק בדרכנו המשותפת לעשות היסטוריה ולהפוך את עולם הבריאות לגשר לשלום".

צילום-באדיבות המרכז הרפואי שיבא .

בתמונה:
פרופ׳ יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי שיבא
Dr. Fahed Al Marzooqi, Chief Operating Officer, G42 Healthcare
מר יוסי אבו, מנכ״ל דלק קידוחים והגב' מיכל דיבון, מנחת הפאנל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »

היפה בנשים ובפרחים.

ט"ו באב מתדפק וכמעט מגיע ,וב ZER4U כמו תמיד מתכוננים במרץ רב, עם המון מחשבה. והפעם בקמפיין מאוהב במיוחד . לצורך כך

קרא עוד »

נערת הפורצלן.

על הספר נערת הפורצלן, ספר המשלב בתוכו סיפור בתוך סיפור, שני סיפורים שזורים זה בזה. האחד- על אהבה ואכזבה והשני- על העולם

קרא עוד »