שירה חזקה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מי את שירה?

שירה רובינס, המייסדת והבעלים של חברת LifeDance, הצליחה להפוך מחסרת כל לבעלים של אימפריה בתחום התרפיה ולייפדאנס.

מהי השיטה?

שירה רובינס פיתחה את שיטת LifeDance  המשלבת בין מחול, יצירתיות, עוצמה ותהליך של צמיחה, שפועלת בעשרות מוקדים ברחבי הארץ ומושכת אליה אלפי נשים. לקורס המדריכות שנפתח בימים אלה במכללה האקדמית בוינגייט,

בעצם זוהי כבר דרך חיים?

אכן. שיטת LifeDance היא דרך חיים לבחירות מדוייקות, לבחירות מחודשות, לנשיות על כל צדדיה, חמלה, ראיית הטוב והפוטנציאל בכל דבר.

עוד על השיטה של שירה?

זוהי יזמות המשלבת את תחום האימון, תחום הריקוד, המנהיגות, היצירתיות והנשיות, כך שהשלם הוא יותר מסך כל חלקיו. השיטה מאפשרת לכל אישה באשר היא למצוא את הדרך להתפתח.

כל אחת יכולה?

אצל שירה מוזמנות נשים עם או בלי ניסיון שמעוניינות במסלול לימודים עסקי כדרך להתפתחות וצמיחה . השיטה מאפשרת לכל אישה באשר היא למצוא את הדרך להתפתח, אם ברמה האישית, העסקית, החברתית והקהילתית. להיות הגרסה הכי טובה של עצמה.

עוד קצת על דרכה של שירה?

רובינס בת 45, אם חד הורית לשני ילדים, נולדה בניו יורק עם מיילדת ערביה, גדלה בשנה הראשונה עם מטפלת אירית ובגיל 3 עלתה עם משפחתה לישראל. בתיכון היא למדה במגמת מחול, בצבא שירתה ביחידה קרבית– חוויה שחידדה לה לדבריה את הנשיות שבה. לאחר הצבא טיילה שנה וחצי במזרח הרחוק ולאחר מכן התגוררה תקופה ביפן. כשחזרה לארץ למדה הומאופתיה ומדעי הרפואה ובמשך שנים טיפלה באלפי אנשים.

מתי החל השינוי בקריירה שלה?

שירה.

השינוי הדרמטי בקריירה שלה נולד בעקבות משבר אישי שחוותה: לאחר חמש שנות נישואים חזר בעלה בתשובה והפך לחרדי ולמרות זאת הם המשיכו 5 שנים לחיות חיי נישואין ולנסות לקיים חיי משפחה. לאחר שנכשלו הניסיונות לנסות לגשר על הפערים הם התגרשו. שירה נאלצה לגדל כמעט לבדה את ילדיה, וב-12 השנים מאז שהתגרשו רובינס ובעלה לשעבר התראו פנים מול פנים פעמים ספורות בלבד, וכאמור את ילדיה היא פרנסה וגידלה לבדה. הוריה של רובינס, שחזרו להתגורר בארה"ב כשהיתה בת 23 שבו לישראל רק לפני כשנתיים.

מהו המשבר אותו היא מגדירה הגרוע בחייה?

הגירושים ופירוק המשפחה מוגדרים על ידי רובינס כמשבר הגדול ביותר בחייה, והם שגרמו לה לדבריה למצוא נחמה ולהתחזק באהבתה הישנה למחול. "הפרידה גרמה לי למוות פנימי. באופן תמידי ליווי אותי תחושות של חרדה, אבל, עצב ומוות", נזכרת רובינס. "כלכלית לא יכולתי להרשות לעצמי כלום ושום דבר. עבדתי באותה תקופה  בתור הומאופטית והילדים היו בגנים פרטיים. לא הייתה לי עזרה כלכלית והייתי צריכה לממן הכול לבד. לא שיתפתי את המשפחה כי הרגשתי הרבה בושה וכישלון אישי. שרדתי בזכות חברות מאוד טובות ואנשים בדרך. כל אחד נתן מה שיכל". 

בשלב מסויים עשתה צעד ענק בחייה?

שירה הרגישה רובינס שהיא חייבת משהו שמח בחייה וחזרה לרקוד ריקודים אירים. במקביל היא חזרה ללמוד בסמינר הקיבוצים, ושם מצאה חיבור בין תרפיה לפסיכולוגיה לעולם היזמות, לצורך להיות בנתינה. באותה תקופה רקדה רובינס בקביעות ריקוד חופשי פעם בשבוע בסטודיו קרוב לבית.

  אני במתח ,מה ההמשך ?

לאחר כמה חודשים החליטה לקיים ערב התרמה לנזקקים לכבוד ראש השנה באותו סטודיו בו רקדה, והצליחה לפוצץ את המקום בנשים. "למחרת באתי לבעלת הסטודיו וסיפרתי לה איזו הצלחה היה האירוע. היא ענתה לי שאני הולכת כנראה להיות המתחרה הגדולה ביותר שלה. זו הייתה הבעיטה הראשונה שלי לצאת לדרך", אומרת רובינס. "התחלתי לתרגל חשיבה חיובית, הפכתי בעזרת נשים מופלאות רפת לסטודיו לריקוד ללא מראות וללא מערכת הגברה ומהר מאוד המקום הפך להיות מרכז חוגים של האזור. תוך כדי תנועה פיתחתי את השיטה שלי מבלי להבין שזה יהפוך לתורה שלמה". 

ומאז הכל היסטוריה?

שיטת LifeDance נכון משלבת מחול, יצירתיות, עוצמה, תהליך של צמיחה ושמחה ומציעה דרך בה כל אישה תוכל להתחבר לנשיות ,לדייק בחירות בחיים, להפיג מתחים ולהשתחרר.

אליך שירה :

"התחלתי לאסוף סביבי נשים שהתאהבו בשיטה וראו בדיוק כמוני את המחול ככלי מרפא", נזכרת רובינס. "את הסדנה הראשונה העברתי במבנה נטוש שהיה רפת ומאז הכול היסטוריה. חברת LifeDance שהקמתי לפני 12 שנים הפכה לעסק משגשג עם עשרות סניפים בארץ ושני מוקדים בארה"ב".

ומילת סיכום על השיטה?

שיטת LifeDance היא דרך חיים לבחירות מדוייקות, לבחירות מחודשות, לנשיות על כל צדדיה, חמלה, ראיית הטוב והפוטנציאל בכל דבר. היא יזמות המשלבת את תחום האימון, תחום הריקוד, המנהיגות, היצירתיות והנשיות, כך שהשלם הוא יותר מסך כל חלקיו. השיטה מאפשרת לכל אישה באשר היא למצוא את הדרך להתפתח, אם ברמה האישית, העסקית, החברתית והקהילתית. להיות הגרסה הכי טובה של עצמה.

היכן מצטרפים?

שיטת  LifeDance נלמדת בקורס שנתי למדריכות במכללה האקדמית בויינגייט, ובימים אלה נפתחה ההרשמה לקורס הקרוב. הלימודים מיועדים לנשים עם או בלי ניסיון וכוללים מסלול של לימודי ריקוד ומסלול לימודים עסקי כדרך להתפתחות וצמיחה.

 הקורס יחל ב-7.11.21 ויתקיים בימי ראשון בין השעות 14:45-21:00. למידע נוסף ולהרשמה:  https://www.lifedance.co.il

צילומים- רמי זלינגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »