שיתוף פעולה חיובי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

המרכז הרפואי שמיר אסף הרופא בשיתוף קופ"ח מאוחדת:

שיתוף פעולה ראשוני בין שמיר אסף הרופא לקופ"ח מאוחדת לטובת ילדים ונוער עם סכרת

השבוע התקיימה הרצאה ראשונה בזום לרופאי ילדים ומשפחה, אחיות וצוות פארא רפואי של מחוז דרום בקופת חולים מאוחדת . ההרצאה פרי יוזמה משותפת של רופאים ואחיות ממאוחדת מחוז דרום ושל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת ילדים ונוער במרכז הרפואי שמיר.

״המטרה המשותפת היא להגיע לאיזון מיטבי של בני נוער עם סוכרת , תוך תמיכה של צוות רב מקצועי בבית החולים וצוות מרפאת הקהילה תוך הבנה משותפת של הצרכים הייחודיים והאינדיבידואליים של המטופל הסוכרתי בגילאי הילדות והנוער, ותמיכה בכל ההיבטים כולל משפחתיים, תרבותיים ומנהלתיים״ אומרת פרופ רחמיאל מריאנה מנהלת המכון האנדוקרינולוגי וסוכרת ילדים בשמיר.
״לרופאי הילדים בקהילה היכרות עמוקה עם המטופל ומשפחתו והם פוגשים בו מספר רב של פעמים לאורך השנה. יש חשיבות גבוהה להיכרות הרופא המטפל בקהילה עם הטכנולוגיה המתקדמת בטיפול הסוכרת, למעורבות פעילה שלו במעקב ובטיפול השוטף במחלה. שיתוף פעולה עם צוות מכון הסוכרת חיוני לצורך הבנה מלאה ויישום ההמלצות ועמידה ביעדי הטיפול״ מסר דר׳ רועי אסף רופא ילדים ומנהל איכות רפואית במחוז דרום במאוחדת.

לאחר המפגש העיוני השני שיערך באוקטובר תתקיימנה סדנאות מעשיות לרופאי הילדים מהקהילה במכון לאנדוקרינולוגיה במרכז הרפואי שמיר. וכמו כן יצטרפו רופאי הקהילה לרופאי המכון בימי קבלת קהל במרפאה.

זהו שיתוף פעולה ראשוני ויוצא דופן בו המרכז הרפואי מנגיש את המידע והטיפול בסכרת למטופליו באמצעות קופת החולים והרופאים בקהילה ומצד שני רופאי קופת החולים מתמקצעים ומתעדכנים בטיפולים החדשניים המוצעים כיום לילדים ולבני הנוער עם סכרת במרכזים הרפואיים ויכולים לסייע להם בניתוב הטיפול המתאים והטוב להם ביותר.

בתמונה: פרופ רחמיאל וד"ר אסף במפגש הזום עם רופאי הקהילה של מאוחדת.
קרדיט לתמונה: דוברות שמיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »