שלא נזדקק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לאחר מבצע 'שומר חומות' בו עלו תלונות מקרב הציבור כי אינם שומעים היטב את האזעקה, ביקש ראש העיר רמי גרינברג מפיקוד העורף להוסיף עוד צופרים ברחבי העיר בשכונות בהם נטען כי האזעקה אינה נשמעת היטב.

לאחר סיור משותף עם פיקוד העורף ואגף ביטחון וחירום בעיר, ולאחר ריכוז הנתונים שעלו מהשטח, הוחלט על הצבת שלושה צופרים באזורים שונים בעיר. האחד בשכונת בילינסון, השני בשכונת אחדות והשלישי בשכונת יוספטל. ראש העיר רמי גרינברג הוסיף "לאחר מבצע שומר חומות התגלו פערים בנושא הצופרים. תושבים התלוננו כי אינם שומעים את האזעקה וניכר היה כי יש אזורים בעיר בהם האזעקה כמעט ואינה נשמעת. קיימנו יחד עם פיקוד העורף סיור ברחבי העיר והוחלט על הצבת שלושה צופרים נוספים בעיר. אני מודה לפיקוד העורף על שיתוף הפעולה וכולי תקווה כי אנו לקראת שנה חדשה, טובה ושקטה, וכי לא יהיה בצופרים כל שימוש".

חשוב לציין כי מטרת האזעקה היא להישמע במרחב הציבורי הפתוח, ולאו דווקא בתוך הבתים הסגורים, ולכן ממליץ פיקוד העורף על התקנת אפליקציה ייעודית בסלולר.

כזכור, פתח תקוה היא אזור "פתח תקווה" וזמן ההגעה למרחב המוגן הוא דקה וחצי, כמשך זמן האזעקה עצמה.

צילום-עיריית פתח תקווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »