שתו וויסקי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הסקוטית, חטיבת היין והאלכוהול מבית ישרקו, המייבאת ומשווקת יין ואלכוהול מכל העולם.  מציעה, את וויסקי שקלטון בלנדד מאלט.

אחרי יותר מ-100 שנים: נמצאה ספינתו של סר ארנסט שקלטון, ששקעה באנטארקטיקה. ונלכדה בקרח באנטארקטיקה ב-1915, ולאחר מספר חודשים שקעה. אנשי הצוות של סר שקלטון הצליחו להיחלץ מהאזור הקפוא. בימים אלה ממש, הצליחה משלחת חדשה לאתר את שרידי הספינה אנדיורנס, והיא שלמה, ובמצב שימור מדהים.

בשנת 1907 הורה סר ארנסט שקלטון לרכוש 25 ארגזים של וויסקי מקינליי היילנד מאלט, כדי ללוות את מסעו לקוטב הדרומי. הוא מעולם לא השלים את המסע, אך הגיע עד כדי 97 ק״מ מהיעד שלו. כאשר הבין, שהצוות שלו בסכנת חיים, החליט לחזור הביתה. מאחורי מחנה הבסיס שלו בקייפ רויידרס היו שלושה ארגזים של מקינליי שהכילו 11 בקבוקים, שהתגלו קפואים בקרח בשנת 2007.

סיפורו של סר שקלטון העניק השראה ל"וויסקי שקלטון": המאסטר בלנדר ריצ'רד פטרסון עבד עם צוות ההצלה של מקינליי ויצר ויסקי מעושן במקצת, בעל טעמי שרי מתקתקים. וויסקי שקלטון נוצר לתמיכה ושימור המחנה הארקטי של סר שקלטון וצוותו.

וויסקי שקלטון בלנדד מאלט המיוצר עפ"י אותו מתכון קלאסי עתיק, ושומר על אופי, ארומות וטעמים שהיו בוויסקי המקורי. עד היום הייצור נעשה בשיטה המסורתית הכוללת זיקוק דודי במכלי נחושת, אשר מעניקים למוצר את אופיו המיוחד, הארומה וטעמו. המשקה מוגש בלואובול, נקי אך לרוב עם קרח.

מחיר מומלץ לצרכן: 179 ₪ . אלכוהול בנפח: 40% . 700 מ"ל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »