תבדקו. אבל עדיף להתחסן!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בסופיה ישראל הרחיבו את פריסת הבדיקות המהירות באזורי תיירות בסניפי ביקורופא עם תשובה מיידית תוך 15 דקות ומזכירים לציבור: "בדיקה מיידית היא לא תחליף לחיסון, עדיף להתחסן".

קיימת עלייה בביקוש?

בוודאי .עליה דרמטית של כ – 570% בביקוש לבדיקות מהירות בתשלום לטובת חופשה בישראל. ומסתבר כי הימים האחרונים שעוד נותרו מהחופש הגדול, יצרו עליה דרמטית של כ – 570% בביקוש לבדיקות מהירות בתשלום לטובת חופשה משפחתית בישראל. בעקבות כך ואף לקראת חופשת חג הסוכות,

על חברת סופיה?

סופיה הפכה לספק הרשמי של משרד הבריאות עוד בעיצומה של המגיפה וצברה כבר ניסיון של מאות אלפי בדיקות בישראל, עשרות מיליוני בדיקות בעולם ועמדה מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של איי התיירות הירוקים באילת ובים המלח. לבדיקה דיוק של 96.7% רגישות, 100% ספציפיות והיא מזהה בנוסף את כל הווריאנטים שהתפתחו כולל את זן הדלתא המדאיג. אחד היתרונות הגדולים של בדיקת אנטיגן מהירה היא היכולת לזהות באופן מיידי אדם מאומת אשר עלול להדביק. כלומר השימוש בבדיקות מהירות לתו ירוק מתבצע תוך וודאות גבוהה מאוד לאיתור אנשים שעלולים להיות מדבקים לאחרים בזמן אמת ולעצור את שרשרת ההדבקה.

אמנון כהן, מנכ"ל ביקורופא אמר כי: "הימים האחרונים של אוגוסט יצרו עליה בביקוש אשר ממשיך וגדל, לצורך כך הרחבנו מאוד את שעות הפתיחה של מרפאות ביקורופא בהן פועלת הטכנולוגיה של סופיה. אנחנו רואים השבוע בעיקר ביקוש מצד בני נוער וילדים בסניפי ביקורופא הסמוכים לאזורי תיירות לרגל חופשה משפחתית ולכן הרחבנו את כח האדם ויצרנו תורים נפרדים לביצוע הבדיקות".

דודי זרינחו, סמנכ"ל ביקורופא הוסיף כי: "מערכות המחשוב של ביקורופא חוברו למערכות המחשוב של משרד הבריאות ותוצאות הבדיקה משודרות באופן אוטומטי למשרד הבריאות ובזכות זה, תוקף התו הירוק למנועי חיסון ולאוכלוסיות מתחת לגיל 12 מתעדכן באופן אוטומטי".

שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בקבוצת רימיפארם חלוצת הבדיקות המהירות בארץ הדגיש כי: "אנחנו מקבלים אלפי פניות מהורים שמחפשים פתרון מיידי לפני חופשה משפחתית בישראל ורואים עליה של כ – 570% בביקוש ולכן הרחבנו עוד את הפריסה שכבר החלה למעשה באזורי תיירות עוד בחודש אפריל לפני חופשת חג השבועות. בסניפי ביקורופא ובכל יתר  המקומות בהן פועלת הטכנולוגיה של סופיה ניתן לבצע בדיקה מהירה ולקבל את התוצאה ביד כעבור כמה דקות. אנחנו נמשיך בפריסה ומאתרים בימים אלו עוד שותפים באזורי תיירות ברחבי הארץ. השירות של בדיקה קורונה מהירה חוסך זמן קריטי להורים ופשוט מנרמל את החיים המשפחתיים לצד הקורונה בלי עיכובים, היסטריה והמתנה ארוכה לתשובה. אני מזכיר להורים לילדים מעל גיל 12 שבדיקה מיידית היא לא תחליף לחיסון, עדיף לקחת את הילדים להתחסן. בנוסף בקרוב אנחנו גם נפיץ לבתי המרקחת ורשתות הפארם בדיקות עצמיות ביתיות אשר אומנם (בשלב הראשון) לא יעניקו תו ירוק אבל בהחלט יאפשרו לכל אדם שמרגיש צורך, לדגום את עצמו ולקבל החלטה מושכלת בהמשך".

בדיקות האנטיגן המהירות של סופיה מתבצעות על פי הנחיות משרד הבריאות ומיועדות לילדים, בני נוער ומבוגרים שטרם התחסנו ומחירן כ – 69 שקלים. ניתן להציג את התוצאה השלילית בכניסה לבית המלון ולכל מקום הפועל על פי תקנות התו הירוק, בכניסה לחתונות, אירוע תרבות, מסעדות, מקומות עבודה או כל שימוש אחר כמו ניתוח פרטי או מפגש משפחתי גדול. הטכנולוגיה של סופיה פועלת בהצלחה רבה, כבר מספר חודשים ארוכים במערך ארצי נרחב וקבוע של עשרות עמדות בדיקה בתשלום לתו הירוק בגופים דוגמים רשומים כמו סניפי ביקורופא, תחנות יוסי אמבולנס, מרכזים רפואיים ועשרות מרפאות בחברה הערבית.

צילום- חברת סופיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »