תורת דיני המשפחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני משפחה וירושה ידוע ומוכר ומוכיח שיש לו הצלחה רבה.

זו הסיבה שאת ספרו ה14 תורת דיני המשפחה הוא הוציא לאחרונה וההצלחה גם כאן מרובה.

עו"ד בני דון-יחייא.

הספר דן ב-3,600 שאלות ותשובות בנושאים הקשורים לנישואין, זוגיות סכסוכי משפחה, ועוד נושאים רבים שהתשובות שלהם מוסברות בשפה קולחת ומשפטית.

תורת דיני המשפחה הוא ספר תקדימי המקיף לראשונה בישראל את כל דיני המשפחה ומשמש מורה נבוכים למכלול ה נושאים הקשורים לשדה הרחב של דיני האישות ו הזוגיות .

תורת דיני המשפחה-הוא מדריך מעשי ושימושי הכתוב בצורת שאלות ממוקדות המזקקות את החוק ואת הפסיקה, .בספר משובצות דוגמאות מפסיקי דין המקנות מושג על מגוון אפשרויות הפסיקה הצפויות.

תורת דיני המשפחה-מספק תשובות ברורות וממוקדות הן לעורכי דין בעבודתם והן לזוגות שבעזרתו ינווטו טוב יותר את מעשיהם לקראת הנישואין או הזוגיות במהלכם או בעת גירושין.

אוסיף ואומר כי קראתי את הספר. ובמילה אחת אני שואלת איפה היית עד עכשיו? מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

לונדון אנחנו מגיעים!

תיאטרון השעה הישראלי נבחר להציג 75 הצגות ילדים בפסטיבל הצגות בלונדון המתקיים לציון 75 שנה למדינת ישראל הצלחה ישראלית תרבותית בלונדון. משלחת

קרא עוד »

הרגעים המתוקים.

רומן מפתיע על אימהות, על כאב, מסירות ואהבה. ספרה החדש של הסופרת וירזיני גרימאלדי אחת הסופרות המצליחות בצרפת, אשר ספריה תורגמו לעשרות

קרא עוד »