תערוכות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

למעלה ממאה פסלים ויצירות פרי דמיונו וגאונותו החתומים בכתב ידו וחלקם מתוך אוסף פרטי נדיר יוצגו הקיץ לראשונה בישראל בשווי של כ-15 מיליון יורו

מתי ניתנה לכם ההזדמנות לחוות מקרוב יצירת אומנות מקורית של אחד האמנים החשובים והגדולים בעולם?

בקיץ הקרוב מתחם ארנה הרצליה יהפוך למשך חודשיים בלבד למוזיאון דאלי שיציג באופן רשמי את פסליו המפורסמים והפופולאריים שחלקם מקוריים, חלקם מתוך אוסף פרטי שיוצא לראשונה מגבולות שוודיה וחלקו חתום על ידי האמן דאלי כרפליקה מקורית במהדורה מוגבלת.

בין המיצגים והפסלים שיגיעו: השעונים הנוזלים המפורסמים, ספת השפתיים, ליידי גודיבה, פסנתר הרגליים, ונוס ורשימה מרשימה שטרם הוצגה בישראל שכן חלקה מגיעה מהאוסף הפרטי של מר בנימין לוישנתן את בירכתו ואישורו לשנע את האומנות הנדירה של דאלי לישראל.

ידוע כי אף טלנובלה לא מגיעה לרמת הסוריאליזם בחייו של סלבדור דאלי. הוא נחשב לאמן הטירוף והשיגעון, האיש והשפם, זה שהפך ברגע ממהפכן לרדיקל, מבוגד למאהב, וממשוגע לאנוכי, הושפע מזרמים אומנותיים וקבוצות פוליטיות והשפיע על השפה העיצובית והאומנות של המאה העשרים והפך את האופן שבו אנחנו מסתכלים היום על אמנות מקצה לקצה. את כל הרב גוניות הזו תוכלו לפגוש לראשונה במוזיאון דאלי המקורי. מפיקי התערוכה: "בזכות קשר חם ואישי הקהל הישראלי יוכל לראות מקרוב את יצירות המופת של סאלבדור דאלי. המתחם יחולק לפי נושאים, שנים ונושאים כשחלל אחד מתוכו יוקדש לאחת ההשראות הגדולות של דאלי – נשים. תמיד הוא ראה אותן באור של כוח ועוצמה ולא בכדי חלק ניכר מיצירותיו המפוארות הינן בדמות אישה. האתגר שלנו הוא לייצר מוזיאון שכל משפחה תוכל לחוות בה את דאלי בתנאים אופטימאליים כי זו לחלוטין הזדמנות חד פעמית, שכן כאמור בחלקה הינה לקוחה מתוך אוסף פרטי".

מפיקי התערוכה: "בזכות קשר חם ואישי הקהל הישראלי יוכל לראות מקרוב את יצירות המופת של סאלבדור דאלי. המתחם יחולק לפי נושאים, שנים ונושאים כשחלל אחד מתוכו יוקדש לאחת ההשראות הגדולות של דאלי – נשים. תמיד הוא ראה אותן באור של כוח ועוצמה ולא בכדי חלק ניכר מיצירותיו המפוארות הינן בדמות אישה. האתגר שלנו הוא לייצר מוזיאון שכל משפחה תוכל לחוות בה את דאלי בתנאים אופטימאליים כי זו לחלוטין הזדמנות חד פעמית, שכן כאמור בחלקה הינה לקוחה מתוך אוסף פרטי".

עידו עלמני, מנכ"ל אמריקן אקספרס נותנת החסות לתערוכה :" לאור ההצלחה של תערוכת ואן גוך בה לקחנו חלק לפני תקופת הקורונה, אנו שמחים לקחת חלק גם בתערוכה הבינלאומית הראשונה לאחר הקורונה- התערוכה המקורית של סאלבדור דאלי ולאפשר לקהל לקוחותינו להרגיש גם בארץ כמו  בחו"ל סאלבדור דאלי הינו אחד האומנים החשובים והגדולים בעולם וזהו כבוד גדול עבורנו להיות שותפים בתערוכה שלו בישראל .אנו מזמינים את הציבור הרחב בכלל ואת לקוחותינו בפרט להגיע וליהנות מעוד חוויה תרבותית ייחודית".

פתיחת התערוכה החל מתשעה ביולי, במתחם ארנה בהרצליה

חניה בשפע, שעה ראשונה חינם

שעות פעילות:

ימי חול – 10:00-19:00

ימי שישי וערבי חג – 09:00-15:00

ימי שבת– 09:00-19:00

ערב תשעה באב – 17.07, התערוכה תיסגר בשעה 17:00

18.07 – תשעה באב – התערוכה פתוחה כרגיל

הטבה בלעדית בעת רכישת כרטיס תוענק למחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי.

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה.

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »