תרבות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אלומיני במוזיאון!!

גם הם חוזרים הקיץ, אלומיני מופע קסום ואינטראקטיבי לכל המשפחה !

, חוויה בימתית מלאת קסם המשלבת תנועה, תיאטרון ויזואלי מוסיקה והומור. צינורות ואביזרים מאלומיניום קמים לתחייה ומואנשים באמצעות מחול ומוסיקה,  חפצים דוממים הופכים לדמויות מסתוריות ומשעשעות, מרחיבות דמיון וסוחפות,  כל אלה סוחפים את קהל הילדים וההורים לחוויה מסקרנת ורב חושית.
המופע מספר את סיפורו של אוצר במוזיאון, המקדיש את זמנו לצחצוח וסידור יצירות האלומיניום אך מעולם לא יצר דבר בעצמו. לקראת תערוכה חדשה, מחליט האוצר ליצור את יצירתו הראשונה, אך אבוי, ההשראה לא מגיעה. באישון לילה, במוזיאון השקט, מתחילים חומרי הגלם ויצירות האלומיניום להתעורר, סוחפים את הגיבור והקהל להרפתקה אינטראקטיבית ומלאת דמיון. צינורות ואביזרים מאלומיניום קמים לתחיה ומואנשים באמצעות מחול ומוסיקה. חפצים דוממים הופכים לדמויות מסתוריות ומשעשעות, מרחיבות דמיון וסוחפות. ההרפתקה הלילית תוליד אצל האוצר את הגילוי כי גם בתוכו קיימת יצירתיות.
המופע "אלומיני", מלמד על מחזור ושימוש חוזר בחומרים ומעודדת חשיבה יצירתית ובו זמנית הוא אלגוריה לעולם שנשלט על-ידי איסוף וצרכנות. המופע מעורר מחשבה על שינוי נקודת המבט והפעלת חשיבה מחוץ לקופסה שיכולים להוביל לשינוי ולהעצמת הצד היצירתי הקיים בתוך כל אחד ואחת.

המופע מיועד לילדים והוריהם

ב- 16-18 באוגוסט במוזאון תל אביב לאומנות.

צילום: כפיר בולוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

נשות חיי

רומן סוחף המגולל את סיפורו של יהונתן.. ומיהו יהונתן? טוב ששאלתם .זהו סיפור מרתק על צעיר שאפתן ההופך לאיש משפחה, שאינו חדל

קרא עוד »

תורת דיני המשפחה

מי שלא מכיר את עו"ד בני דון -יחייא שיקום .לא הרבה יקומו כי עורך דין בני דו יחיא מבכירי עורכי הדין לדיני

קרא עוד »