שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כחלק ממדיניות העירייה לטיפוח פני העיר, הנחה ראש העיר רמי גרינברג, את אגף הביטחון בעירייה לפעול ביד קשה כנגד משחיתי הרכוש ולתגבר מעקבים למיגור תופעת ריסוס הגרפיטי. בשכונת אם המושבות לאחר תקופה ארוכה בה תושבים התלוננו על ציורי גרפיטי שונים ברחבי השכונה המשחיתים את רכוש הציבור, הנחה ראש העיר לתגבר את הסיורים בשכונה ולאתר את הגורם המבצע.  פעולות שונות שננקטו ע"י השיטור העירוני ואגף הביטחון הביאו לאיתור הבחור החשוד בציורי גרפיטי על גדרות בתי ספר, מתקנים ציבוריים, מתקני שעשועים בגינות, מתקני מיחזור ועוד. כנגד החשוד הוגשה תלונה במשטרה והנושא ייחקר.

ראש העיר רמי גרינברג "במשך תקופה ארוכה התלוננו תושבים בשכונת אם המושבות כי רכוש ציבורי מושחת באמצעות ציורי גרפיטי המצוירים על מתקנים ציבוריים שונים. גרפיטי שמצויר ללא אישור הרשות – אסור בתכלית האיסור, והוא בגדר השחתת רכוש ציבורי. אנו ננקוט במלוא האמצעים כנגד כל גורם שינהג ברכוש ציבורי כאילו הוא רכושו הפרטי ולא נתפשר על אכיפת הסדר במרחב הציבורי ".

כידוע, בעיר נפרשו עשרות מצלמות המספקות תמונת אמת מן השטח ומצלמות את המרחבים הציבוריים והנעשה בהם. בנוסף, ברחבי העיר מסיירים צוותים של השיטור העירוני, סיירי הביטחון והקב"טים אשר מגיעים במהירות לכל מקום עפ"י קריאה של המוקד או של המשל"ט בו יושבים מוקדנים הצופים על המתרחש בעיר.

[cid:[email protected].COM]

גרפיטי בגינה ברחוב יסוד המעלה

[cid:[email protected]]

[cid:[email protected]]

לאחר הניקיון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים

האטרקציה של הקיץ!

התקיים אירוע  השקה מוצלח מאוד של  פארק  דרגון לנד –  האטרקציה הגדולה בישראל הקיץ הזה. אל האירוע הגיעו סלב וילדיהם ביניהם גם

קרא עוד »

סגירת מעגל בסלוניקי.

התרגשות רבה נרשמה השבוע בסלוניקי .כשהאוניה "קראון איריס" של חברת "מנו ספנות" עגנה בנמל סלוניקי ביוון כשעל סיפונה כ-1750 נוסעים, ביניהם רבים

קרא עוד »

היפה בנשים ובפרחים.

ט"ו באב מתדפק וכמעט מגיע ,וב ZER4U כמו תמיד מתכוננים במרץ רב, עם המון מחשבה. והפעם בקמפיין מאוהב במיוחד . לצורך כך

קרא עוד »

נערת הפורצלן.

על הספר נערת הפורצלן, ספר המשלב בתוכו סיפור בתוך סיפור, שני סיפורים שזורים זה בזה. האחד- על אהבה ואכזבה והשני- על העולם

קרא עוד »