הנעלים של אופירה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בהזמנה היה כתוב, בואו להינות בהרצאה משעשעת וקלילה , על תחזיקו חזק ,נעלים.

ובגלל שזו אופירה עזריאלי המדהימה, שיש שלנו כבר כמה והרבה שנות הכרות .ולמרות שאת אופירה אתה לא יכול להוציא ממך, גם אחרי השנים הרבות, גם כשעברו ONCE פגשת ? ושוב היא נכנסת לנשמה. שנונה מצחיקה ,קלילה וכל מה שתגידו נכון.

אז הגענו לשמוע אותה ולהבין מה הקטע שלה עם הנעלים להרצאה היא קוראת "על נשים ונעלים" אתי בהריר שפתחה את ביתה המדהים בדיוק כמוה. ארחה את כל הבנות שבאו כראוי, ומי מאמין על השולחן פזורות נעלים מכל העולם. מיניטוריות, כשכל נעל ימנית בלבד ולכל נעל סיפור משלה.

אופירה עזריאלי .

לזה לא חיכיתי ישבתי מרותקת למשמע הסיפורים מאחורי הנעלים, ממסעותיה בעולם. סיפורה המרתק סוחף אותך לעולמות אחרים של שווקים, מקומות סודיים שאיש לא יודע, ומפגשים עם יוצרי נעלים מניטורות, שמסתבר שיש בכל העולם מעצבים שמעצבים את הנעלים עם חותמות , קופסאות מתנה נחשבות עם נעלים,ובקיצור חייבים לשמוע את ההרצאה של אופירה כדי להבין מה יש לך גברת עם הפטיש לנעלים ימניות זעירות עבודת יד לשמה.

ההזמנה להרצאה.

אבל זה לא מספיק להציץ במה שהצליחה להביא ,מסתבר שיש לה בביתה שבאבן יהודה מוזיאון לנעלים מניאטורי יחודי .היא מארחת בו כל מני חוגגים וחוגגות למינהם, החל מבנות מצווה, ועד סבתאות צעירות ברוחן שעולות לרגל לחגוג ולשמוח בתוספת הסברים מרתקים, מצחיקים, חברות שמתארגנות כן כן גם בנים ששמה של ההרצאה גם הגיעה לאוזניהם.

יכולתי לכתוב שעות עד כמה הייתה לי ולבנות חוויה יוצאת דופן.

בהמשך בעצם נזכרתי כמו שפתחתי שאופירה עזריאלי היא הכן מכל, הוציאה גם ספרי ילדים בשם " אופי טופי מלכת היופי "שנחטפים מהמדפים ,ופרורים של חום( להשיג בסטימצקי ,ובחנויות הספרים)

הספרים.

ובקיצור אם אתם רוצים להינות להעביר בוקר, צהרים ,או ערב. אתם וכל מי שמכיר אתכם. תעשו לעצמכם טובה ותפגשו את אופירה עזריאלי. לא תתחרטו מילה שלי

12 בסולם ברק.

ועוד לא דיברנו בכלל על המופע שלה שרץ בארץ ובחו"ל .על יום השואה בזווית שלה. זה כבר בפעם הבאה.

נ.ב – תודה לאתי בהריר, לבנות שהתארחו ,ולך אופירה מעכשיו לא בקלות תצאי לי מהחיים. מחכה להרצאה הבאה.

ולסיום תמונה קבוצתית עם גברת אופירה ,בעלת הנעלים המיוחדות שגם נועלת על רגליה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

לונדון אנחנו מגיעים!

תיאטרון השעה הישראלי נבחר להציג 75 הצגות ילדים בפסטיבל הצגות בלונדון המתקיים לציון 75 שנה למדינת ישראל הצלחה ישראלית תרבותית בלונדון. משלחת

קרא עוד »

הרגעים המתוקים.

רומן מפתיע על אימהות, על כאב, מסירות ואהבה. ספרה החדש של הסופרת וירזיני גרימאלדי אחת הסופרות המצליחות בצרפת, אשר ספריה תורגמו לעשרות

קרא עוד »